VIVA! Tylko u nas

HOROSKOP na pierwszą połowę sierpnia. Lwy, takie jak Justyna Steczkowska, odzyskają wiarę w przyszłość

Olga Figaszewska 31 lipca 2017 06:00
Justyna Steczkowska, VIVA! 2015
Fot. Michał Pańszczyk

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Horoskop 2017. Co czeka Cię w pierwszej połowie sierpnia?

Trwa czas zodiakalnych Lwów! Jednym z nich jest Justyna Steczkowska, która 2 sierpnia skończy 45 lat.


Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ Masz zielone światło w sprawach sercowych. Jeśli jesteś singlem, poszukaj partnera na dalszą drogę życia. Aktywność w kwestiach osobistych będzie obecnie premiowana. Musisz nauczyć się słuchać tego, co mówi twoje serce. Jeśli wsłuchasz się uważniej, łatwiej przyjdzie ci zrealizować marzenia. Chwilowe zauroczenie może się okazać ważniejsze, niż myślisz. Ktoś nowy zapewni ci bardzo bezpieczną przyszłość. Wdziękiem pokonasz wszelką konkurencję uczuciową. W stałych parach dużo dobrych fluidów. Seks będzie nieziemski!
RODZINA I PRZYJACIELE Zadbasz o rodzinę, stworzysz miłą atmosferę i sama poczujesz się królową życia. Słowem, bardzo dobry czas przed tobą. Pojawią się nowe plany i ciekawe perspektywy. W relacjach towarzyskich bez większych niespodzianek.
ZDROWIE  Nie będziesz narzekała na samopoczucie. Dzięki poczuciu humoru ominą cię huśtawki nastroju. Zadbaj o dietę bogatą w naturalne witaminy. Unikaj używek.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ

 Opieka Wenus sprawi, że odnajdziesz szczęście. Samotni mogą teraz bez trudu kogoś uwieść. Uczuciowe uniesienia sprawią, że odzyskasz wiarę w przyszłość. To znakomity okres na wypoczynek. Znajdź miejsce pełne słońca, a może spotkasz miłość swojego życia! Pamiętaj tylko, że stworzenie udanego związku wymaga czasu. Jeśli jesteś zaręczona, nie poddawaj się zbytnio emocjom, bo nie są dobrym doradcą. Nie lekceważ swojej drugiej połówki. Spodziewaj się romantycznych niespodzianek w sypialni.

RODZINA I PRZYJACIELE

 Powróci radość życia, zniknie niepokój i odnajdziesz gdzieś różowe okulary, przez które patrzyłaś na świat. Masz dobry czas na analizę tego, co cię łączy z ludźmi, a co od nich oddala. Nie plotkuj, bo stracisz przyjaciela. W kontaktach rodzinnych więcej spontaniczności.

ZDROWIE Będziesz aktywna i energiczna jak nigdy. Dobrze ci zrobią masaż, peeling całego ciała i zupełnie nowa paleta kolorów w codziennym makijażu.

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ

Radość na każdym kroku! Nie zabraknie wzruszeń oraz powrotów do miłych chwil z przeszłości. Odnajdziesz drogę do serca osoby, która cię nie zauważała. Jeśli staniesz się bardziej otwarta i wyjdziesz do ludzi, czeka cię sporo zabawy. Mało kto będzie w stanie oprzeć się twojemu urokowi. Zastanów się tylko, czy nastawiasz się na przelotny romans, czy na prawdziwe uczucie, bo za nim trzeba zwykle rozejrzeć się staranniej. W życie stałych par Wenus wniesie powiew romantyzmu i liczne chwile namiętności.

RODZINA I PRZYJACIELE

Wspaniały okres, pełen imprez, towarzyskich spotkań i okazji do zawierania nowych znajomości. Atmosfera w domu będzie bardzo dobra, zainteresowanie rodziny skupi się wokół ciekawych urlopowych planów. Nie wstydź się okazywać bliskim miłość.

ZDROWIE Choroby będą cię omijać, jeżeli tylko zadbasz o profilaktykę i aktywny wypoczynek. Dobrze ci zrobi wizyta na basenie i nawilżenie całego organizmu. Tylko nie dręcz się drastyczną dietą!

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ

Radośnie spojrzysz na świat. W przypadkowych okolicznościach spotkasz mężczyznę, który może cię zainspirować i pokazać, że życie nie toczy się według jednego scenariusza. Intuicja to dobry doradca. Sprawy partnerskie się ustabilizują. Zapewnij sobie większą dawkę miłosnego szaleństwa. Twój partner powinien zareagować z radością na wszelkie oznaki twojego erotycznego apetytu. Poczujesz się jak w niebie! Ktoś, kogo w przeszłości bardzo kochałaś, pojawi się blisko ciebie.

RODZINA I PRZYJACIELE

Warto nadrobić zaległości towarzyskie i cieszyć się z wakacji! Spotkania w gronie bliskich przyjaciół będą wyjątkowo miłe i zabawne. Nie wzbraniaj się więc przed wychodzeniem z domu. Sprawy rodzinne potoczą się po twojej myśli.

ZDROWIE Planetarna aura sprzyja wszystkim kuracjom zdrowotnym. Twój organizm ma obecnie wysoką zdolność do regeneracji. Dobry czas na wizytę u zielarza.

Skorpion 23.10–21.11

MIŁOŚĆ

Wszystko wskazuje na to, że niebawem spotkasz swego królewicza. Będziesz flirtowała na prawo i lewo. Niewinny flirt może niespodziewanie przerodzić się w ognisty romans. Pozwolisz się teraz ponieść emocjom, ale strzeż się pochopnych deklaracji. Kieruj się sercem, a dobrze na tym wyjdziesz. Pójdziesz na całość i pokażesz, jak bardzo potrafisz być namiętna, a jednocześnie czarująca. Zbudujesz sobie z ukochanym swój intymny świat, w którym odnajdziecie się na nowo. Sposób, w jaki będzie adorował cię mąż, sprawi, że poczujesz się znowu jak prawdziwa księżniczka.

RODZINA I PRZYJACIELE

 Zaskoczy cię teraz wiele sympatycznych niespodzianek od losu! Zatroszcz się o dobre samopoczucie przyjaciół. Poświęć im więcej uwagi – ostatnio mocno zaniedbywałaś wasze relacje. Sprawy rodzinne wymagać będą więcej odpowiedzialności.

ZDROWIE Sport na świeżym powietrzu sprawi, że poczujesz się rewelacyjnie! Silna wola pomoże ci pozbyć się uzależnień. Naucz się cieszyć z małych rzeczy. To pomaga!

Strzelec 22.11–21.12

MIŁOŚĆ

Zaczniesz błyszczeć, czarować i skutecznie uwodzić. Warunkiem udanego życia erotycznego będzie dla ciebie poczucie emocjonalnej i psychicznej bliskości z partnerem. Poczujesz się bardzo szczęśliwa. Na drodze samotnych stanie wyjątkowy mężczyzna – odpowiedzialny, troskliwy, czuły. Jak dalej potoczy się wasza wspólna droga, zależeć będzie tylko od ciebie. Strzelcy żyjący w stałym związku, pragnące zatrzymać przy sobie partnera, powinny porozmawiać z nim o wzajemnych relacjach. Ta rozmowa pomoże wam załagodzić konflikty i nieporozumienia. W podróży czeka cię romans.

RODZINA I PRZYJACIELE

W przyjaźni nie pójdziesz na żadne kompromisy. Bardziej będziesz sobie teraz cenić życzliwość oddanych ludzi. Pojawi się szansa na realizację planów dotyczących przeprowadzki, zakupu domu czy powiększenia rodziny.

ZDROWIE Twoje samopoczucie będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie. Potrzebny ci urlop albo chociaż krótki wyjazd na weekend. Od razu poczujesz się lepiej!

Koziorożec 22.12–19.01

MIŁOŚĆ

W życiu osobistym nie grozi ci rutyna. Udowodnisz, że jesteś fanką zabawy, flirtu i magicznego seksu! Jeśli nie masz jeszcze nikogo do pary, twoja sytuacja może się diametralnie zmienić. Spotkasz kogoś, kto całkowicie cię zauroczy. Układ planet obiecuje poprawę w trudnych relacjach uczuciowych. U zaobrączkowanych przypływ namiętnych uczuć, ale i… zazdrość. Być może będziesz mieć jakieś wątpliwości co do lojalności ukochanego. Jeśli planujesz zaręczyny – nie zwlekaj. Z decyzją o ślubie też warto się pospieszyć.  

RODZINA I PRZYJACIELE

Możliwa ciekawa podróż do kogoś, kogo kochasz. Będziesz tak znużona nadgorliwością bliskich, że zamarzysz, by choć na chwilę dali ci spokój. Niebawem uda ci się zrealizować nawet najśmielsze marzenia. Zastanów się tylko, czego oczekujesz od życia.

ZDROWIE Jesteś teraz w bardzo dobrej formie, ale mimo to nie zaszkodzi popracować nad kondycją. Uważaj na skłonność do pobłażania sobie, szczególnie jeśli twoją słabością są słodycze i alkohol.

Wodnik 20.01–18.02

MIŁOŚĆ

Będziesz obsypywana komplementami. Zachwycisz innych do tego stopnia, że nie będą mogli oderwać od ciebie oczu! Przypadkowa rozmowa okaże się początkiem interesującej znajomości. Niewykluczone, że ty jako pierwsza wyznasz komuś miłość. Zrobisz wszystko, aby twoje życie erotyczne nabrało rumieńców. Drobne gesty i słowa mogą obudzić w tobie nieznane dotąd pragnienia. Związki, w których nie było autentycznej bliskości, mogą się rozpaść. W oczach męża zobaczysz uwielbienie i podziw. Przygotuj się na wspólną romantyczną podróż.

RODZINA I PRZYJACIELE

Przyciągać będziesz do siebie osoby, z którymi masz szansę znaleźć szczęście. Wśród twoich przyjaciół i krewnych przeważać będą dobre nastroje. Usłyszysz wiele ciepłych słów, a to doda ci pewności siebie.

ZDROWIE  Przezorność popłaca! By nie dopadł cię spadek energetyczny, zatroszcz się o zbilansowaną dietę i aktywny wypoczynek. Uzupełnij niedobory wapnia i magnezu.

Ryby 19.02–20.03

MIŁOŚĆ

W życiu miłosnym bądź gotowa na przeżywanie bardzo silnych emocji. Burzliwe życie seksualne rozładuje napięcia i jeszcze bardziej scementuje wasz związek. Ktoś cię zacznie adorować, prawić komplementy. Poczujesz się dowartościowana. Romans, który był dla ciebie ważny, może stracić dotychczasowe tempo. Nie przejmuj się tym jednak, bo Wenus wróży gorące uniesienia z fantastycznym mężczyzną, który oczaruje cię temperamentem. Opanuj tylko swoją zazdrość, bo przez głupie podejrzenia możesz zniszczyć pięknie kiełkujące uczucie.

RODZINA I PRZYJACIELE

Motorem napędowym okaże się podróż, która zaowocuje nowym gronem znajomych z dalekich zakątków świata. Nie ominą cię liczne towarzyskie spotkania, a rodzina będzie wyjątkowo życzliwa. Czas zapomnieć o porażkach! Już niedługo kosmos wyśle ci uśmiech. Zaproś Wodnika do wspólnej zabawy!

ZDROWIE Wielką przyjemność sprawią ci odwiedziny w klubie fitness. Zadbasz o swój wygląd ze zdwojoną troską. Nie zapomnij o wizycie kontrolnej u stomatologa.

Baran 21.03–19.04

MIŁOŚĆ Świat stanie przed tobą otworem i będziesz mogła garściami czerpać z życia to, co najlepsze i najpiękniejsze. Nie rób scen zazdrości stałemu partnerowi, bo to spowoduje wiele nieporozumień. Otwórz się na nowe doświadczenia, zwłaszcza jeśli będą się wiązać z zabawami w sypialni. Potrzebujecie czegoś ekstra! Singielki dużo więcej zyskają na atrakcyjności, jeśli postawią na promienny uśmiech. Komplementy przyjmuj na serio! Po prostu komuś się podobasz. Twoje uczucia nie będą całkiem bezinteresowne. Łatwiej pokochasz kogoś, kto zapewni ci dostatek.
RODZINA I PRZYJACIELE Rodzina zaakceptuje twoje zakręcone pomysły i zwariowane zachowania. Przekonasz się, że jesteś ważna dla najbliższych i że bardzo cię kochają. Przeżyjesz coś, dzięki czemu odzyskasz poczucie sensu życia.

ZDROWIE Postaraj się regularnie uprawiać sport, a przestaną cię nękać chandry. Najlepiej zrelaksują cię kąpiele aromatyczne i masaże.

Byk 20.04–20.05


MIŁOŚĆ Uśmiechnij się! W sprawach miłosnych wszystkie znaki na niebie będą wam sprzyjać. Wstąpi w ciebie duch namiętności i romantyzmu. Jeśli do tej pory czułaś się samotna, to teraz zaczniesz przebierać w ofertach randek. Nie traktuj tylko miłości zbyt lekko, bo masz szansę poznać kogoś, z kim połączy cię prawdziwe uczucie. Być może twoje marzenia o namiętnych nocach w końcu zostaną spełnione. Zamężnym Bykom dobrze zrobi letni wyjazd, choćby na weekend. Poświęć ukochanemu więcej czasu, a nie będziesz żałować. Kłótniami się nie przejmuj, tylko oczyszczą atmosferę.

RODZINA I PRZYJACIELE W relacjach przyjacielskich, jeśli nie postawisz na spokojny dialog, pogoda zapowiada się w kratkę. Ci z was, którzy stali się rodzicami, odnajdą się w nowej sytuacji znakomicie. Twoje zachowanie wprowadzi sporo ciepła do rodziny.

ZDROWIE Rzucenie palenia lub rozpoczęcie zdrowej diety przyjdzie ci łatwiej, niż przypuszczasz. Warto zapisać się na fitness. Efekty ćwiczeń będą wspaniałe!

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ

Przed tobą miłosne uniesienia. Jeśli ulegniesz pokusom i wdasz się w płomienny romans, staraj się nie zburzyć czegoś, co już trwa. Nowa namiętność może okazać się tylko chwilowa. Twój stały partner niejednym cię teraz zaskoczy. Jego inwencja i pomysłowość mogą przyprawić o zawrót głowy. W życiu singli niewykluczone, że pojawi się ktoś, kto na dobre zagości w ich sercu. Wenus przyniesie uczucie pełne namiętności i wrażliwości. Znowu poczujesz, że żyjesz! Nie odrzucaj od razu ciekawej, choć nieco zwariowanej propozycji.

RODZINA I PRZYJACIELE  

Sukcesy towarzyskie! Na portalach społecznościowych spotkasz przyjaciół, z którymi od lat nie miałaś kontaktu. Zaskarbisz sobie sympatię każdej osoby, z którą zetknie cię los.

ZDROWIE  Będzie można ci pozazdrościć dobrej formy i energii. Znajdź czas, by się wyciszyć i nacieszyć pięknem przyrody.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!