9 / 13
Copyright @Marlena Bielinska/MAKATA

HOROSKOP DLA SKORPIONÓW NA 2018 ROK!


Jednym z nich jest Edyta Górniak, która 14 listopada kończy 46 lat!

 

Poczujesz, że możesz wszystko, i dzięki sile i konsekwencji osiągniesz to, co zamierzasz. Latem zaplanujesz romantyczną podróż – to czas zmysłowych uniesień i fantazji. Przeżyjesz coś, dzięki czemu odzyskasz poczucie sensu życia. Poświęć sobie trochę więcej uwagi!

 

MIŁOŚĆ

Przed tobą pogodny czas. Będziesz miała wyjątkowe szczęście do ciekawych ludzi i na pewno spotkasz kogoś, kto przyprawi cię o szybsze bicie serca. Wiosną pojawi się przy tobie ktoś, kto potrafi wywołać uśmiech na twojej twarzy, przy kim kompleksy stracą na znaczeniu, przestaną cię obchodzić. Wzrośnie twój apetyt na seks, więc zrób z tego użytek! Jeśli planujesz zaręczyny – nie zwlekaj. Z decyzją o ślubie też warto się pospieszyć. W czerwcu nie zdziw się, jeśli zakończy się pewna znajomość, kiedy stwierdzisz, że nie macie już wspólnych tematów do rozmowy. Jeśli odważysz się chwilowo być sama i wziąć odpowiedzialność we własne ręce, zrobisz miejsce nowej miłości, która przyjdzie wkrótce. Jesienią sposób, w jaki będzie adorował cię ukochany mężczyzna, sprawi, że poczujesz się znowu jak prawdziwa księżniczka!

 

PRACA

Początek nowego roku to dobry moment na duże inwestycje, nawet te wspomagane kredytem. Nieoceniona okaże się twoja umiejętność łagodzenia konfliktów z pracownikami. W marcu uważaj na zatargi w urzędach. Niewykluczona pomoc prawnika. Czeka cie wyjazd służbowy który może wiele zmienić. Jesienią pomyśl o poszerzeniu kręgu biznesowych znajomych albo zapisz się na jakiś ciekawy kurs. Wszyscy zaczną się z tobą bardziej liczyć. Łatwo wyrobisz sobie dobrą opinię. Udzielaj się na zebraniach. W grudniu słuchaj intuicji.

 

ZDROWIE

Na emocjonalne kryzysy pomogą ci kursy duchowego rozwoju, medytacja, modlitwa albo joga. Silna wola pomoże ci pozbyć się uzależnień. Nie zapomnij o wizycie kontrolnej u ginekologa.

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 6, 12 lutego, 4, 12 kwietnia, 11, 20 maja, 17, 22 sierpnia, 3, 7 września, 9, 11 listopada. Uważaj: 29 stycznia, 8, 9, 15 marca, 6 czerwca, 12, 23 października, 4, 12 grudnia.

 

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BARANA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BYKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla PANNY

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WAGI

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla STRZELCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla KOZIOROŻCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WODNIKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RYB

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!