8 / 13
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

HOROSKOP DLA WAGI NA 2018 rok!

Jedną z nich jest Macademian Girl!

Szczęście nie będzie sprzyjać pesymistom, dlatego warto pomyśleć o przyszłości z optymizmem. Uwierz w siebie, masz szansę na sukces w sprawach osobistych. Obudzi się w tobie potrzeba podkreślenia własnego stylu. By się zrelaksować, zatroszcz się o urodę!

 

MIŁOŚĆ

Pokazuj swoje zalety! Styczeń to świetny czas na spotkania i erotyczne uniesienia. Umiejętność wczuwania się w nastrój partnera da ci szansę przeżycia czegoś pięknego! Niewykluczone, że zakochasz się czystą, bezinteresowną miłością. W maju bez wątpienia będziesz szalenie atrakcyjną osobą – układ gwiazd zapewni ci maksimum popularności towarzyskiej. Zaobrączkowana? Bądź wyrozumiała dla swojego męża. Znajdź czas na wspólne wyjścia i postaw na romantyczne uniesienia. Nie słuchaj plotek – możesz poczuć niepotrzebne ukłucie zazdrości. Na początku jesieni świeżych zauroczeń z pewnością ci nie zabraknie. Może się okazać, że ten, dla kogo stracisz głowę, postawi ci bardzo wysokie wymagania – będzie oczekiwać szybkich decyzji i konkretnych deklaracji. W grudniu nie wypominaj dawnych grzechów, swoje sekrety też trzymaj głęboko na dnie serca.

 

PRACA

Dobra atmosfera w firmie doda ci motywacji do działania. Zachowuj się fair wobec współpracowników, a to samo dostaniesz w zamian. W lutym szef zleci ci dyskretną misję. Uwierz, że sobie z nią poradzisz. Doceń to. Awans, do którego dążysz z taką determinacją, będzie bliżej niż kiedykolwiek. Jeśli zachowasz czujność, nikt nie zdoła cię ubiec! W listopadzie, załatwiając sprawy urzędowe, nieoczekiwanie odniesiesz sukces. W zimowe dni czeka cię niespodziewany wyjazd służbowy. Nie spoczywaj na laurach!

 

ZDROWIE

Koniecznie znajdź czas na odpoczynek – trzeba zwolnić tempo! Mogą pojawić się problemy z kręgosłupem. Nic tak nie odpręża jak pływanie, więc zapisz się na basen. Warto rozpocząć dietę odchudzającą albo rzucić palenie. Pozytywnego nastawienia ci nie zabraknie.

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 4, 12, 22 marca, 8, 10 kwietnia, 3, 14 lipca, 7, 17 sierpnia, 13, 23 grudnia. Uważaj: 23 stycznia, 3, 6 lutego, 2 maja, 3, 23 czerwca, 7 października, 6 grudnia.

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BARANA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BYKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla PANNY

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla SKORPIONA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla STRZELCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla KOZIOROŻCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WODNIKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RYB

 

Zobacz także: Wielki horoskop kulinarny 2018! Sprawdź, jakie produkty i potrawy są najlepsze dla Twojego znaku zodiaku!

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!