7 / 13
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM

Horoskop dla PANIEN na 2018 rok!

 

Jedną z nich jest Anna Lewandowska, która 7 września skończy 30 lat!

 

Twoja intuicja bardzo się w tym roku rozwinie, naucz się więc słuchać jej głosu. Miłe wydarzenia rodzinne zgromadzą wszystkich przy jednym stole. W życiu osobistym powodzenie, masz szansę na nawiązanie cennych znajomości. Znajdziesz talizman, który pomoże odkryć w sobie szczęście!

 

MIŁOŚĆ

W twoim sercu zaświeci słońce! Świetna aura w uczuciach. Potrzeba ci nowych wrażeń i znajomości. Zaufaj tej wewnętrznej potrzebie zmian i pomyśl, w jaki sposób możesz urozmaicić sobie nadchodzące miesiące. U par ze stażem długo oczekiwana sielanka. Pogodzisz życie towarzyskie z rodzinnym. Samotni do flirtowania wybiorą kogoś nietuzinkowego, kto zaimponuje im swoją niezależnością, poczuciem humoru i wiedzą. Jeśli się zakochasz, nie obawiaj się braku wzajemności. Będziesz wyjątkowo pociągająca i atrakcyjna. W letnie dni drugi miesiąc miodowy dobrze zrobi waszemu związkowi. Jeśli nie możecie sobie pozwolić na wymarzone wakacje, chodźcie na randki i romantyczne kolacje.

 

PRACA

Łatwiej pokonasz swoje ograniczenia, braki i wady. Od wiosny otworzą się przed tobą nowe możliwości dotyczące rozwoju zainteresowań i zdobywania wiedzy. Będziesz miała okazje pokazać światu swoje talenty i zyskasz uznanie w oczach szefa. W czerwcu szczęśliwie załatwisz sprawy w urzędach, biurach, kancelariach prawniczych. We wrześniu unikaj uczestniczenia w dyskusjach i nerwowego pośpiechu. Ewentualne błędy naprawiaj natychmiast, kiedy tylko je zauważysz. Nie graj na zwłokę.

 

ZDROWIE

Przyda ci się więcej odpoczynku i zdrowego jedzenia. Zadbaj o siebie – ciało i ducha! Stwórz wokół siebie atmosferę, w której czarne myśli same znikną. Wzbogać dietę w naturalne witaminy i mikroelementy. Uważaj na problemy ze skórą spowodowane alergią.

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 3, 8 lutego, 10, 20 marca, 16, 22 maja, 10, 19 sierpnia, 4 listopada, 20, 23 grudnia.

Uważaj: 5, 14 kwietnia, 8, 12 czerwca, 6, 8 lipca, 5, 10 grudnia.

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BARANA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BYKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WAGI

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla SKORPIONA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla STRZELCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla KOZIOROŻCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WODNIKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RYB

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!