6 / 13
Copyright @Piotr Porębski

Horoskop dla LWÓW na 2018 rok!

Jednym z nich jest Natasza Urbańska, która 17 sierpnia skończy 41 lat!

Będziesz pozytywnie nastawiana do świata. Zechcesz zmienić swoje życie i zmienić w nim to, co przestało ci się podobać. Zastanów się, czego najbardziej pragniesz, a potem spełniaj swoje marzenia! Pamiętaj, ucz się na błędach innych ludzi, zamiast czekać na własne.

 

MIŁOŚĆ

Na twoim niebie korzystne zmiany. Uwolnisz się od wszelkich rozterek duchowych. Przez twój dom przewinie się mnóstwo gości, a życie towarzyskie dostarczy ci wielu atrakcji. Jeśli dotąd byłaś nieczuła na porywy serca, od kwietnia ci się to nie uda. Ktoś poznany w zupełnie niespodziewanych okolicznościach, całkowicie zawładnie twoim spragnionym miłości sercem. Zupełnie stracisz głowę dla nowego wybranka. Jeśli planujesz ślub, możesz być pewna, że wszystko zagra doskonale. W lipcu zrozumiesz, że lubisz seks tak jak dobre jedzenie! Magnetycznym seksapilem uwiedziesz tego, kto obudzi w tobie namiętność. Jeśli czujesz, że masz artystyczną wenę, napisz mu list albo namaluj obraz. Dzięki temu na zawsze pozostawisz ślad w jego sercu. Jesienią będziesz głęboko przeżywać ewentualne problemy i staniesz się wrażliwsza na wszelkie oznaki niezadowolenia ze strony partnera. Postaw na uśmiech!

 

PRACA

Nikt nie oprze się twojej wewnętrznej sile, więc realizuj swoje cele. Obojętnie, w jakiej branży pracujesz, w lutym osiągniesz sukces. Będziesz wystarczająco pomysłowa, by pchnąć zaległe sprawy do przodu i działać bardziej systematycznie. Pomyślnie zakończy się sprawa w sądzie. Jest szansa zarobić więcej, niż planowałaś. Nie będziesz musiała martwić się o stan konta. Być może zdecydujesz się na zakup nowego auta. W lipcu możesz poznać wpływowych ludzi międzynarodowych kręgów biznesu. Przyda się znajomość języków obcych.

 

ZDROWIE

Poczujesz się dobrze we własnej skórze. Zapragniesz żyć zgodnie z ekologicznymi wartościami. Będziesz w dobrej formie, dopisze ci zdrowie, humor i kondycja. Zadbaj o układ oddechowy i nerki.

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 4, 20 stycznia, 29 marca, 12, 19 maja, 7, 16 lipca, 11, 22 października, 18, 24 grudnia.

Uważaj: 12, 13 lutego, 4 kwietnia, 15 maja, 6 sierpnia, 1 grudnia.

 

Zobacz także: Wielki horoskop kulinarny 2018! Sprawdź, jakie produkty i potrawy są najlepsze dla Twojego znaku zodiaku!

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!