5 / 13
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM

Horoskop dla RAKÓW na 2018 rok!

Jednym z nich jest Margaret, która 30 czerwca skończy 27 lat!

Rodzina stanie po twojej stronie, na niej możesz się oprzeć. Gdy zamkniesz drzwi do złych wspomnień z przeszłości, poczujesz się wolna! Zdrowie ci dopisze jak mało kiedy. Inni będą cię oceniać po twoich czynach, a nie słowach. Na koncie urośnie ci niezła sumka.

 

MIŁOŚĆ

Zrozumiesz, że masz wpływ na swoją przyszłość! Właśnie teraz możesz pokonać swoje ograniczenia, które nie pozwalają ci cieszyć się życiem. Jeśli jesteś z kimś związana w styczniu, zechcesz pobyć trochę sama ze sobą. W lutym i kwietniu czeka cię małe zamieszanie, bo niepotrzebnie wdasz się w romans, który tylko zabierze ci czas. Jeśli oddasz się ukochanej osobie, to bez reszty – i tego samego będziesz chciała w zamian. Bez chwili zastanowienia rzucisz się w ocean uczuć i zmysłów, pociągając partnera za sobą. Widać między wami silne przyciąganie, miłosną chemię! Jesienią telefon od eks może zmienić wszystko... W grudniu masz szansę doprowadzić do równowagi i harmonii system uczuć i doznań.

 

PRACA

Będziesz w świetnej formie intelektualnej. Trzeba będzie pokonać jakieś przeszkody materialne lub własne cechy charakteru, które przeszkadzają ci w osiągnięciu celu. Od marca możliwe sukcesy artystyczne, doskonałe okazje finansowe, niecodzienny fart na spotkaniach biznesowych. Latem zrobisz dobry użytek z pieniędzy, które już masz, na przykład korzystnie je zainwestować. Im więcej zaryzykujesz, tym więcej osiągniesz. W listopadzie będziesz miała możliwość załatwić coś, co odłożyłaś na później.

 

ZDROWIE

Dzięki medytacji obudzisz w sobie uzdrawiającą moc. By przywrócić harmonię w swoim organizmie, chętnie skorzystasz z metod medycyny niekonwencjonalnej. Możesz opracować sensowny program dbania o swoją kondycję i wagę – będziesz się go trzymać przez najbliższe miesiące.

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 15,23 stycznia, 8, 10 marca, 4, 14 maja, 19, 26 lipca, 13, 23, 31 grudnia.

Uważaj: 3, 6 lutego, 5 kwietnia, 17, 19 czerwca, 11, 18 sierpnia, 22 listopada.

Zobacz także: Wielki horoskop kulinarny 2018! Sprawdź, jakie produkty i potrawy są najlepsze dla Twojego znaku zodiaku!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!