3 / 13
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna

Horoskop dla BYKA na 2018 rok!

 

Jednym z nich jest Małgorzata Socha, która 23 kwietnia skończy 38 lat!

 

To czas zawarcia pokoju między przeszłością a przyszłością. W banalnych czynnościach i zwykłych wydarzeniach dnia zobaczysz piękno i głęboki sens. Wierz w siebie – to zapewni ci zadowolenie, pokonasz wszystkie przeciwności. Wybaczenie zdrady – powrót partnera na łono rodziny.

 

MIŁOŚĆ

Spotka cię wielkie szczęście. Jesteś podziwiana, ktoś cię kocha skrycie. Odkryj nowe fantazje erotyczne. Seks będzie ci dawał dużo radości i satysfakcji. W związkach ze stażem powrót do romantyczności i świeżości uczuć. Partner doceni twoją miłość, będziesz mogła liczyć na jego wsparcie i wyrozumiałość. Wiele wskazuje na to, że swoją wdzięczność poprze jakimś kosztownym prezentem. Możliwe powiększenie rodziny. W maju możliwa wiadomość od bliskiej sercu osoby – na tę nowinę czekasz od dawna. Latem, kiedy uznasz, że jest ktoś, z kim chcesz spędzić resztę życia, powiedz mu o tym. Na bazie przyjaźni, wspólnych celów i podobnych zainteresowań może rodzić się miłość! Jesień przyniesie chęć oderwania się od codzienności i nic nie stoi na przeszkodzie, aby jej w końcu października ulec! Samotnie lub we dwoje.

 

PRACA

Cenna będzie możliwość harmonijnego łączenia życia zawodowego z rodzinnym. Szczególnej staranności wymagają sprawy formalne – biurokracja może ci nieco pokrzyżować plany. W marcu twój upór i determinacja mogą okazać się dla konkurencji ciężkie do zniesienia, ale tobie wyjdą na dobre. Dzięki nagrodzie finansowej smak sukcesu stanie się jeszcze słodszy! We wrześniu pomyślisz o rozpoczęciu studiów albo założeniu własnej firmy. Tyko nie udowadniaj niczego sobie ani innym.

 

ZDROWIE

Unikaj frustracji i nie dręcz się z byle powodu. Wiosna to dobry okres na kuracje wzmacniające organizm. Ogranicz używki i słodycze. Czas wrócić do dobrych nawyków żywieniowych. Zadbaj o suplementy wspomagające wątrobę.

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 14, 21 stycznia, 1, 21 marca, 8 kwietnia, 7, 9 czerwca, 1, 12, 14 grudnia. Uważaj: 4 lutego, 7, 9 maja, 17, 20 października, 7 listopada, 2, 30 grudnia.

 

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla PANNY

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WAGI

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla SKORPIONA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla STRZELCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla KOZIOROŻCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WODNIKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RYB

 

Zobacz także: Wielki horoskop kulinarny 2018! Sprawdź, jakie produkty i potrawy są najlepsze dla Twojego znaku zodiaku!

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!