2 / 13
Copyright @Marlena Bielińska

Horoskop dla Barana na 2018 rok!

 

Jednym z nich jest Agnieszka Woźniak-Starak, która 15 kwietnia skończy 40 lat.

 

Rok 2018 będzie dla Ciebie szczęśliwy? Wróżka Bianka przygotowała specjalnie dla czytelników VIVY! stworzyła wielki horoskop na 2018 rok! To czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego od nowa w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi.

 

Wykorzystaj szanse, jakimi obdarzy cię los, abyś niczego później nie żałowała. Wymarzony czas na bale i różne działania artystyczne. Dużo zadowolenia dadzą ci miłość i seks. Słuchaj rad tylko zaufanych przyjaciół, bo nie wszyscy dobrze ci życzą. Wenus wzmocni cię duchowo!

 

MIŁOŚĆ

Rozkwitniesz. Do perfekcji wyćwiczysz sztukę uwodzenia gestem i ubiorem. Dobry klimat na romanse. Masz szansę przeżyć przygodę erotyczną z kimś, kto już dawno zawrócił ci w głowie. Dzięki wpływom astralnym wiosna to czas na romantyczne wyznania. W lipcu na brak powodzenia nie będziesz narzekała. Podczas urlopu spotkasz kogoś z fantazją. Odważ się spróbować czegoś, czego nigdy nie robiłaś. Szczęście przyniosą ci spontaniczne i zaskakujące decyzje. Wyjątkowo cenne rady otrzymasz od Strzelca – dzięki nim uporasz się z wieloma osobistymi rozterkami. W twoim stałym związku będzie więcej namiętności i płomiennych uczuć, ale też kłótni. Daj partnerowi więcej swobody, a zobaczysz, że przyjemnie cię zaskoczy. Będziesz się cieszyć rodzinnym szczęściem. W zimowe dni niespodziewane spotkania i moc pikantnych wrażeń.

 

PRACA

W lutym możesz po dobrej cenie coś kupić lub sprzedać, podpisać korzystną umowę, zdobyć popularność. Wiosną przekonasz innych do swojego zdania albo namówisz na wspólne przedsięwzięcie. To, co budziło twoje obawy, pójdzie jak po maśle. We wrześniu uważaj, by twoje relacje biznesowe nie ucierpiały z powodu niedomówień. Jeśli sama pełnisz kierowniczą funkcję, traktuj podwładnych z większym szacunkiem i zadbaj o bardziej przyjazną atmosferę w pracy.

 

ZDROWIE

Łap słońce, kiedy tylko się da! Dobrze wpłynie na funkcjonowanie twojego organizmu. Zapisz się na zajęcia sportowe, a gdy pozwoli czas, zamień auto na rower. Jesienią możliwe przejściowe kłopoty z ciśnieniem. Wspomagaj się ziołami!

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 21, 30 stycznia. 1, 23 lutego, 14, 21, 29 kwietnia, 2, 19 lipca, 19, 22 listopada, 31 grudnia.

Uważaj: 14 stycznia, 1, 20 marca, 10, 27 maja, 4, 9 października.

 

 

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BYKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla PANNY

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WAGI

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla SKORPIONA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla STRZELCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla KOZIOROŻCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WODNIKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RYB

 

Zobacz także: Wielki horoskop kulinarny 2018! Sprawdź, jakie produkty i potrawy są najlepsze dla Twojego znaku zodiaku!

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!