12 / 13
Copyright @Piotr Porębski/METALUNA

HOROSKOP DLA WODNIKÓW NA 2018 ROK!

Jednym z nich jest Iza Miko!

 

Będziesz w doskonałej harmonii ze sobą i światem. Baw się, spotykaj z życzliwymi ludźmi i ciesz się urokami nadchodzących pór roku. Małymi krokami zacznij wprowadzać do życia niezrealizowane marzenia. Czeka cię zawrót głowy od komplementów!

 

MIŁOŚĆ

Nie uda ci się schować przed ludźmi. Nie tłum odruchów życzliwości, pomagaj, a spotkasz się z podobnym wsparciem od bliskich. Będziesz skłonna do zazdrości, dlatego nie porównuj się do innych. W stałych parach sielanka! Ukochana osoba doceni twoje umiejętności i fantazję, ale przede wszystkim zaangażowanie, z jakim się o nią starasz. Wiosna to dobry moment, by więcej czasu pobyć tylko we dwoje. W relacjach z nieznajomym Baranem od razu pojawi się nić sympatii. Latem Wenus zadba o to, by na randkach panowała romantyczna atmosfera. Zniknie twoja nieśmiałość i skromność. Zakochana? Nie obawiaj się odrzucenia, bo wzbudzisz duże zainteresowanie u nowego kochanka! Nie spiesz się jednak z deklaracjami i kieruj się przede wszystkim sercem.

 

PRACA

Dostaniesz zastrzyk energii. Wykorzystaj ją na budowanie swojej pozycji w firmie. Pozwól sobie na śmiałe posunięcia. W marcu ktoś ze współpracowników, kto po cichu podcina gałąź, na której siedzisz, ujawni swoje prawdziwe intencje. Nie dementuj plotek. Z niczego się nie tłumacz. Od maja poprawi się twoja sytuacja finansowa. Przybędzie gotówki – spróbuj ją rozsądnie zainwestować lub ulokować. Unikaj osób obiecujących szybki zysk. Jesienią szef w końcu doceni siłę twojej twórczej fantazji i zyskasz szansę rozwoju.

 

ZDROWIE

Twój organizm będzie się domagał troski i pielęgnacji. Mogą się odezwać chroniczne albo zlekceważone dolegliwości. Zadbaj o bardziej racjonalne odżywianie.

 

WAŻNE DATY

Idź ca całość: 6, 12, 27 lutego, 12 marca, 1, 3, 8 maja, 18, 22 sierpnia, 7 grudnia.

Uważaj: 30 stycznia, 22, 24 kwietnia, 1 maja, 8, 9 lipca, 17 listopada, 1, 2 grudnia.

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BARANA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BYKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla PANNY

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WAGI

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla SKORPIONA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla STRZELCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla KOZIOROŻCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RYB

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!