10 / 13
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM

HOROSKOP DLA STRZELCÓW NA 2018 ROK!


Jednym z nich jest Michał Szpak!

 

W nowy rok wejdziesz z optymizmem, wielkimi planami i silnymi postanowieniami! Zrealizujesz to, co jeszcze niedawno było tylko marzeniem. Planety pomogą ci zabłysnąć intelektem i nawiązać znajomości z ciekawymi ludźmi.

 

MIŁOŚĆ

Twój urok staje się coraz bardziej zmysłowy, wręcz niepokojący. Czekają cię pokusy, którym nie zawsze będzie dobrze ulec. W seksie będziesz chciała eksperymentować. Nie zadowoli cię to, co już znasz, od partnera będziesz oczekiwać niecodziennych propozycji, ale sama też wykażesz się pomysłowością. Większa otwartość w stosunku do otoczenia zaowocuje nowymi znajomościami. W marcu luźne związki zaczną się zacieśniać, a okoliczności sprzyjać poważnym decyzjom, takim jak założenie czy powiększenie rodziny. Latem przyjemna, lekka aura stworzy doskonałe tło dla wszelkich imprez rodzinnych i towarzyskich. W stałych parach zgoda i harmonia. Bez problemu poprowadzisz swojego kochanego mężczyznę drogą, którą chcesz razem z nim podążać. Ten, kogo kochasz, zmieni się dla ciebie!

 

PRACA

W styczniu nie daj się sprowokować do podejmowania ryzykownych decyzji związanych z finansami. W zaciszu firmy będziesz trzymać się z daleka od konfliktów, ale pozostaniesz asertywna. Sukces nie przyjdzie łatwo, lecz gdy osiągniesz cel, satysfakcja będzie ogromna. Pragnienie niezależności i swobody zostanie wreszcie zaspokojone. W maju wykorzystaj talenty dyplomatyczne – prowadź negocjacje, upomnij się o podwyżkę. Zimą otworzą się możliwości awansu. Pomyślne wróżby do współpracy.

 

ZDROWIE

Latem znajdziesz czas na wypoczynek w cieniu drzew – to naładuje twoje akumulatory. Zadbaj o dietę bogatą w witaminy i wszelkie potrzebne do życia pierwiastki. Potrzebujesz więcej magnezu, a mniej soli. Jedynie w listopadzie dolegliwości ciała i ducha mogą się nasilać.

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 5, 12, 20 marca, 7, 18 kwietnia, 9 czerwca, 18, 27 sierpnia, 7, 11 listopada, 12, 19 grudnia. Uważaj: 10, 11 lutego, 3 kwietnia, 9 maja, 5 lipca, 4, 8 października.

 

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BARANA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BYKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla PANNY

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WAGI

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla SKORPIONA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla KOZIOROŻCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WODNIKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RYB

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!