Powstają dwa filmy na temat brutalnego morderstwa żony Romana Polańskiego. W jednym z nich Sharon Tate zagra Hillary Duff

Sharon Tate, Hillary Duff
Fot. East News

 

Ta zbrodnia do tej pory mrozi krew w żyłach. Sharon Tate, żona Romana Polańskiego była w dziewiątym miesiącu ciąży, kiedy członkowie sekty Charlesa Mansona bestialsko zamordowali ją i jej przyjaciół w willi w Los Angeles. Minęło od niej niemal 49 lat i niedawno Quentin Tarantino ogłosił, że planuje nakręcić film na temat tych wydarzeń.

 

POLECAMY: Zobacz zwiastun nowego filmu Romana Polańskiego „Prawdziwa historia”! VIDEO

Źródło: Materiały prasowe

Powstają dwa filmy o Sharon Tate

Produkcja kultowego reżysera miałaby trafić do kin w 2019 roku, równo w 50 rocznicę morderstwa. Okazuje się, że nie tylko on wpadł na ten pomysł. Równolegle powstaje także mniej komercyjny film pod tytułem „The Haunting of Sharon Tate”, w którym zamordowaną aktorkę zagra Hillary Duff. Ma on opowiadać o ostatnich dniach życia Sharon Tate, która skarżyła się podobno, że śniły jej się duchy nawiedzające jej dom.

 

Zobacz także: Ta zbrodnia do tej pory mrozi krew w żyłach... Sekta Mansona brutalnie zamordowała żonę Romana Polańskiego

 

Podekscytowana Hillary Duff rzeczywiście wydaje się bardzo podobna to żony Romana Polańskiego. „Otrzymałam niezwykłą możliwość zagrania Sharon Tate dwa tygodnie temu w niezależnym filmie. Była niesamowitą kobietą i to dla mnie zaszczyt”, napisała na swoim koncie na Instagramie.

 

Decyzję co do obsady filmu skomentowała Debra Tate, siostra Sharon oraz spadkobierczyni jej dorobku. „Nieważne, kto w tym gra – to niesmaczne. Wyścig z czasem, żeby wydać coś w 50. rocznicę tych tragicznych wydarzeń, jest pozbawiony klasy”, powiedziała w rozmowie z magazynem „People”. Debra krytycznie wypowiadała się też o aktorkach proponowanych do roli jej siostry w filmie Quentina Tarantino, twierdząc, że żadna z nich jej nie dorównuje.

 

Zobacz także: Kto zagra żonę Romana Polańskiego, Sharon Tate? Siostra zmarłej aktorki zabrała głos

Czy Hillary Duff jest podobna do Sharon Tate?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE