TYLKO U NAS Edytę Górniak czeka operacja! „Dał o sobie znać uraz z przeszłości”. Jaki jest stan zdrowia artystki?

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008
Fot. Iza Grzybowska

Skaza z przeszłości dała o sobie znać i niebawem Edyta Górniak trafi do szpitala i przejdzie w nim operację. Informację tę zdradził w trakcie relacji live na Instagramie syn artystki, Allan Krupa. Jaki jest stan zdrowia artystki?

 

Zobacz też: Choroba syna to dla Edyty Górniak dramat. Rzadko kto tak pięknie mówi o matczynej miłości

 

POLECAMY: Czy Edyta Górniak nagra piosenki skomponowane przez syna Allana?

Edyta Górniak przejdzie operację

 

Niedawno syn diwy, Allan Krupa, zorganizował na Instagramie relację live, w trakcie której odpowiadał na pytania obserwujących go osób. W jej trakcie jedna z nich zapytała, czy jego mama przeszła kiedyś operację. On odparł, że nie, ale niebawem czeka ją jedna. Jak udało nam się dowiedzieć, diwa podda się jej w Polsce.

 

Odezwał się uraz z przeszłości spowodowany upadkiem. To skaza, która być może nie jest bardzo groźna, ale kłopotliwa w codziennym funkcjonowaniu. W związku z tym Edyta postanowiła coś z nią w końcu zrobić – zdradziła nam znajoma artystki.

 

Według naszych informacji, prawdopodobnie chodzi o problemy z rzepką, zaś zabieg, któremu zostanie poddana, to artroskopia. 

 

Polecamy też: Dlaczego Edyta Górniak z synem korzystała z pomocy policji i ukrywała się pod kocami? [WIDEO]

 

Jaki jest stan zdrowia Edyty Górniak?

 

Wszystkich fanów wokalistki uspokajamy: stan jej zdrowia jest stabilny, zaś po operacji wróci niemal natychmiast do zobowiązań zawodowych. Edyta Górniak nie planuje odwoływania występów ani długiej hospitalizacji: zaraz po zabiegu zostanie wypisana ze szpitala. 

 

Polecamy też: Jak wygląda życie Edyty Górniak w Los Angeles? Za czym tęskni, co najbardziej w nim ceni? [WIDEO]

Byłaś(eś) kiedyś w szpitalu?