O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak trafiła do szpitala! „Komplikacje mogłyby być tragiczne w skutkach”

Co dolega piosenkarce?

Olga Figaszewska 22 maja 2018 10:45

Najnowsze informacje zasmuciły fanów Edyty Górniak. Występ gwiazdy podczas piątkowej gali boksu stoi pod znakiem zapytania. Piosenkarka trafiła do szpitala. Co jej dolega?

Edyta Górniak w szpitalu. Jak się czuje?

Wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak będzie musiała teraz zadbać o swoje zdrowie. Piosenkarka trafiła do szpitala. Zmaga się z poważnym zapaleniem płuc. Prawdopodobnie na oddziale spędzi przynajmniej dwa dni.

„Edyta ma rozległe zapalenie płuc. Lekarz powiedział jej, że gdyby dłużej zwlekała z wizytą choroba mogłaby uszkodzić mięsień sercowy. Wtedy komplikacje mogłyby być tragiczne w skutkach i pewnie konieczna byłaby operacja”, donosi informator Faktu.


Edyta Górniak od kilku dni bagatelizowała niepokojące objawy. Już w trakcie podróży do kraju czuła się źle. Myślała, że to zwykłe przeziębienie.

„Ciągle kasłała co dało jej bardzo w kość. Nikt z pasażerów nie mógł przez nią zasnąć, ale Edyta miała nadzieję, że to zwykłe przeziębienie. Po przylocie do Warszawy próbowała ratować się miodem i witaminami, ale nie pomogło”, zaznacza znajomy gwiazdy.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!