O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak chce znów zamieszkać w Polsce. Jest tylko jeden problem!

Piosenkarka ma duże wymagania...

Rafał Kowalski 5 lipca 2018 18:29

Edyta Górniak i Allan Krupa od dwóch lat mieszkają w Los Angeles. Wokalistka wyprowadziła się z kraju, by odpocząć od show-biznesowego zgiełku i móc rozwijać się artystycznie. Jak jednak podaje dziennik Fakt, ze względu na wiele planów zawodowych, które czekają Górniak w Polsce, artystka znów chce tu mieszkać. Przynajmniej do końca roku.

Edyta Górniak wynajmie apartament w Warszawie

Wokalistka podjęła już nawet pierwsze kroki, by jej plan się udał. Podczas ostatniej wizyty w Polsce, Górniak i jej syn Allan obejrzeli kilkanaście luksusowych mieszkań w stolicy. Za najdroższe z nich trzeba zapłacić aż 35 tysięcy złotych miesięcznie. Mimo wszystko artystka jest podobno coraz bliżej podjęcia decyzji o tym, w którym z apartamentów zamieszkać. Nie wszystkie jednak spełniają oczekiwania piosenkarki. „Sprostać jej wymaganiom nie jest łatwo, ale za taką cenę pozwala sobie przebierać w ofertach jak w ulęgałkach by wszystko było idealnie”, twierdzi informator Faktu.

Wymagania Edyty Górniak

Edyta Górniak chciałaby, aby mieszkanie miało przynajmniej 150 metrów kwadratowych i mieściło się na jak najwyższym piętrze, tak by uniknąć wścibskich sąsiadów. Poza tym artystka oczekuje klimatyzacji, podziemnego garażu, usługi prywatnego szofera, ogromnego balkonu lub tarasu oraz nowoczesnego wystroju w jasnych kolorach.

Wokalistka chciałaby zamieszkać w apartamencie jak najszybciej, dlatego trzymamy kciuki, by znalazła swoje upragnione lokum.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Blond bez żółtych refleksów? Tak! Poznajcie pielęgnację Blondifier

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Gessler z synem Tadeuszem po raz pierwszy tak szczerze o swojej relacji!