O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak chce znów zamieszkać w Polsce. Jest tylko jeden problem!

Piosenkarka ma duże wymagania...

Rafał Kowalski 5 lipca 2018 18:29

Edyta Górniak i Allan Krupa od dwóch lat mieszkają w Los Angeles. Wokalistka wyprowadziła się z kraju, by odpocząć od show-biznesowego zgiełku i móc rozwijać się artystycznie. Jak jednak podaje dziennik Fakt, ze względu na wiele planów zawodowych, które czekają Górniak w Polsce, artystka znów chce tu mieszkać. Przynajmniej do końca roku.

Edyta Górniak wynajmie apartament w Warszawie

Wokalistka podjęła już nawet pierwsze kroki, by jej plan się udał. Podczas ostatniej wizyty w Polsce, Górniak i jej syn Allan obejrzeli kilkanaście luksusowych mieszkań w stolicy. Za najdroższe z nich trzeba zapłacić aż 35 tysięcy złotych miesięcznie. Mimo wszystko artystka jest podobno coraz bliżej podjęcia decyzji o tym, w którym z apartamentów zamieszkać. Nie wszystkie jednak spełniają oczekiwania piosenkarki. „Sprostać jej wymaganiom nie jest łatwo, ale za taką cenę pozwala sobie przebierać w ofertach jak w ulęgałkach by wszystko było idealnie”, twierdzi informator Faktu.

Wymagania Edyty Górniak

Edyta Górniak chciałaby, aby mieszkanie miało przynajmniej 150 metrów kwadratowych i mieściło się na jak najwyższym piętrze, tak by uniknąć wścibskich sąsiadów. Poza tym artystka oczekuje klimatyzacji, podziemnego garażu, usługi prywatnego szofera, ogromnego balkonu lub tarasu oraz nowoczesnego wystroju w jasnych kolorach.

Wokalistka chciałaby zamieszkać w apartamencie jak najszybciej, dlatego trzymamy kciuki, by znalazła swoje upragnione lokum.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!