Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak stoi przez trudnym wyborem! „Jej matczyne serce pełne jest trosk”...

Allan musi walczyć o uwagę divy?

Rafał Kowalski 16 lipca 2018 13:58

Edyta Górniak ma wiele powodów do zadowolenia. Zbliżające się nagrania do programu The Voice Kids, zaplanowana na jesień trasa akustyczna i przede wszystkim nowa miłość… Przez jeden istotny szczegół sprawy przybrały jednak niespodziewany obrót. Teraz znana piosenkarka zamiast się cieszyć, coraz częściej się zamartwia!

Edyta Górniak znów zakochana. Czy zamieszka z ukochanym?

Według magazynu Dobry Tydzień, powodem trosk Edyty Górniak jest trudna decyzja, którą wokalistka musi podjąć w najbliższych tygodniach. Dokładniej chodzi o to, jak perfekcyjnie zorganizować sobie życie na dwa domy. Pierwszy, artystka ma bowiem w Los Angeles, gdzie od września jej syn Allan rozpocznie naukę w nowej, prestiżowej szkole muzycznej. Górniak nie ukrywa, że bardzo chciałaby być przy nastolatku w przełomowych dla niego chwilach.

Z drugiej jednak strony to w Polsce popularną divę czekają zawodowe projekty muzyczne i telewizyjne. To także w naszym kraju mieszka na stałe nowy ukochany piosenkarki, rajdowiec Krzysztof Zalewski, z którym Górniak także chciałaby spędzić jak najwięcej czasu. „Jej matczyne serce pełne jest trosk”, twierdzi informator Twojego Imperium i dodaje, że na przypomina o tym, gdzie i z kim spędzić najbliższe miesiące, gwiazda ma coraz mniej czasu. 

Być może już niedługo okaże się, że gwiazda i jej nowy ukochany zamieszkają razem w Los Angeles? Podobno rajdowiec myśli o związku z piosenkarką bardzo poważnie i jest w stanie zrobić dla niej wiele. Czy przewróci swoje życie do góry nogami? Czas pokaże.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!