O NICH JEST GŁOŚNO

Syn Justyny Steczkowskiej wyznał miłość swojej dziewczynie. Pasują do siebie?

Weronika Kostyra 21 kwietnia 2017 16:15
Anna Burek, Leon Myszkowski
Fot. Instagram

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski, jest zakochany! Na Instagramie właśnie pokazał urocze zdjęcie ze swoją dziewczyną, Anią Burek. Podpisał je cytatem ze znanej piosenki disco polo:

„Żono moja serce moje nie ma takich jak my dwoje”

A Ania skomentowała je serduszkiem. Czy to oznacza miłość?

Anna Burek, Leon Myszkowski
Fot. Instagram

Fanki Leona Myszkowskiego

Szesnastolatek zaistniał już w Internecie jako autor filmików kulinarnych i wydał książkę „Leon gotuje” z prostymi przepisami dla nastolatków. Wystąpił także w programie „MasterChef Junior”. Obecnie rozwija karierę jako producent muzyczny i dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Jak widać ciągnie go do show-biznesu i mimo młodego wieku, ma już wiele fanek. Kilka miesięcy temu mówiło się o tym, że jego mama martwi się tym, że dziewczyny interesują się nim głównie przez popularność i pieniądze. Miejmy nadzieję, że miłość Leona jest naprawdę szczera.

Anna Burek
Fot. Instagram

Anna Burek

Zobacz także: Córki Kowalskiej i Przybylskiej, synowie Steczkowskiej i Górniak. Czy podbiją Polskę i zdetronizują rodziców?

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.