O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Koroniewska szczerze o dochodzeniu do formy po ciąży: „W pierwszej utyłam 30 kilo”

Opowiedziała o tym, jak radzi sobie z presją społeczeństwa

Gabriela Czernecka 1 czerwca 2018 11:58

Zaledwie kilka miesięcy temu Joanna Koroniewska po raz drugi została mamą. Podobnie jak inne polskie znane mamy zmagała się z hejtem i nienawiścią w sieci, a także poczuciem, że trzeba podążać za trendem, by jak najszybciej powrócić do formy po ciąży. W rozmowie z Karoliną Korwin Piotrowską Joanna Koroniewska ujawnia, jak ona radzi sobie z presją społeczeństwa.

Joanna Koroniewska o powrocie do formy po ciąży

W obecnych czasach znanym mamom, które dzielą się z internautami wspaniałymi wiadomościami, nie jest łatwo. Od momentu ogłoszenia ciąży aż po narodziny dziecka i szybki powrót do formy. Internauci z niecierpliwością oczekują na nieustanne relacjonowanie tego, jak przebiega okres ciąży u gwiazd. Niestety, niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazdy, jak każde matki, potrzebują w tym czasie odrobiny spokoju, a przede wszystkim prywatności.

Joanna Koroniewska była jedną z gwiazd, dla której nieprzychylne komentarze stały się codziennością. Internauci na Instagramie Koroniewskiej wypisywali wulgarne komentarze, w których krytykowali jej "ukrywanie" ciąży, brak zdjęć ciążowego brzuszka czy nie dzielenie się z internautami zdjęciami dzieci. Teraz w rozmowie z Karoliną Korwin Piotrowską w programie Sława Joanna Koroniewska opowiedziała o tym, jak radzi sobie z presją społeczeństwa.

Joanna Koroniewska: „W pierwszej ciąży utyłam 30 kilo”

„To bardzo ciekawe, jak będzie wyglądać, jak szybko wróci do formy to jest rzecz, która mnie bardzo śmieszy i bawi. Sama sytuacja połogu jest dla mnie jakaś tam świętość. Teraz już nic nie można”, mówi Koroniewska. Choć przyznaje, że sama również dbała w pewien sposób o sylwetkę, ale nie było to wymuszone tym, że ktoś tego od niej oczekiwał. Dla aktorki najważniejsze było dobro dziecka.

„Ja, żeby nie było, rzeczywiście byłam w ciąży na diecie, ale pod kątem zdrowia dziecka i nakazanym przez lekarza, a nie dlatego, że bałam się utyć. W pierwszej ciąży utyłam 30 kilo, a w drugiej nawet nie pamiętam, bo nie mam na tym punkcie fioła i dalej nie będę miała”, wyznała Joanna Koroniewska. Zapytana o to, jak teraz się czuje mówi wprost: 

„Ja się czułam w ciąży brzydka, gruba, teraz też no... dochodzę do siebie. No trudno dojść do siebie, kiedy co 1,5 godziny karmisz, bo Ci się tak dziecko budzi plus nie dosypiasz i śpisz po dwie godziny dziennie. Ja teraz tak wyglądam, bo mam na sobie tonę make-up'u, ale mam do tego taki stosunek jakim mam, czyli dystans”, wyznała. To się nazywa zdrowe podejście!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!