z życia gwiazd

Doda i Emil zakochali się w Konstancinie, ale obawiają się przeprowadzki. Dlaczego?

Winni są sąsiedzi...

Monika Katarzyna Krupska 26 czerwca 2018 21:00

Konstancin-Jeziorna to piękna i luksusowa miejscowość, którą kochają polskie gwiazdy. Swoje domy mają tu lub swego czasu mieli m.in. Kinga Rusin i Tomasz Lis, Andrzej Grabowski, Joanna Koroniewska, a także Katarzyna Dowbor. Jak donosi Fakt ostatnio malownicza miejscowość wpadła w oko Dodzie i jej mężowi, Emilowi Stępniowi. Niestety ta przeprowadzka może okazać się lekko kłopotliwa. Dlaczego? 

Doda zamieszka w Konstancinie? 

Jak donosi tabloid Doda i Emil Stępień pragną wyprowadzić się z warszawskiego apartamentu wokalistki, w którym obecnie mieszkają. Szukają dla siebie nowego lokum, ponieważ chcą mieć coś wspólnego i Emil nie chce żyć w mieszkaniu, gdzie mieszkali poprzedni partnerzy Rabczewskiej. Małżeństwo zdążyło już zakochać się w jednej z willi w Konstancinie, jednak problemem okazało się dla nich sąsiedztwo. Dwa lata temu do luksusowej miejscowości przeprowadziła się Agnieszka Woźniak-Starak, z którą Rabczewska-Stępień ma na pieńku od lat... W 2016 roku Woźniak-Starak oskarżyła nawet wokalistkę o pobicie! 

„Doda nie wyobraża sobie, by spotykać ich w okolicy, ale ten dom naprawdę bardzo się jej podoba. Nie wie, co robić. Na razie zwodzi agenta nieruchomości i nie daje ostatecznej decyzji”, mówi informator tabloidu. 

Jeszcze kilka miesięcy temu Rabczewska marzyła o wyprowadzce do Hiszpanii którą uwielbia i wzięła tam nawet ostatnio ślub! Artystka i jej mąż mają jednak poważne problemy z prawem, które uniemożliwiają im wyjazd na stałe.

Myślicie, że Doda i jej mąż zdecydują się na przeprowadzkę do Konstancina?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!