O TYM JEST GŁOŚNO

Dlaczego Brooke Shields odrzuciła zaloty Donalda Trumpa? Prezydent USA złożył jej nietypową propozycję...

Weronika Kostyra 6 października 2017 06:00
Brook Shields i Donald Trump mieli romans?! Zaskakujące wyznanie aktorki po latach
Fot. Getty Images

Brooke Shields nie jest pierwszą aktorką, ani celebrytką, która przyznała, że obecny prezydent USA przed laty chciał się z nią umówić. Aktorka, która trafiła do show-biznesu już jako dziecko była u szczytu kariery w latach 80., a w 1992 na przyjęciu charytatywnym poznała jednego z najbogatszych Amerykanów, Donalda Trumpa. Zrobiono im wtedy wspólne zdjęcie i rozpoczęły się plotki…

Zobacz także: Ostre słowa Carli Bruni o romansie z Donaldem Trumpem! Czy wywołają medialną burzę?

Brooke Shields o spotkaniu z Trumpem

Niedawno w programie „Watch What Happens Live”, aktorka opowiedziała o tym, jak poznała Donalda Trumpa i wytłumaczyła się ze wspólnych zdjęć.

Po pierwszym spotkaniu do niczego nie doszło, Trump zadzwonił do niej jednak po długim czasie: „Zaprosił mnie potem na randkę”, wyznała. „Nie poszłam na nią. Zadzwonił do mnie, ale byłam wtedy na planie filmowym, a on zadzwonił zaraz po tym jak dostał rozwód”, wyjawia po latach Brooke Shields. „Powiedział: Naprawdę myślę, że powinniśmy się umówić, bo ty jesteś ulubienicą Ameryki, a ja jestem najbogatszym Amerykaninem i ludziom, by się to spodobało”. Shields zdradza, że grzecznie odrzuciła tę propozycję mówiąc „Mam chłopaka. Myślę, że nie byłby z tego powodu szczęśliwy”.

Ta rozmowa miała miejsce tuż po tym jak Trump rozstał się z żoną Marlą Maples, z którą był od 1993 do 1999 roku. Prezydent USA słynie z zamiłowania do pięknych kobiet. Obecne małżeństwo z Melanią Trump jest jego trzecim, a na przestrzeni lat przypisywano mu liczne romanse. Był między innymi w krótkim związku z Carlą Bruni. Po rozwodzie księżnej Diany zasypywał ją kwiatami, lecz między nimi nigdy do niczego nie doszło. Także brytyjska aktorka Emma Thompson wyznała, że Donald Trump usiłował się z nią umówić, oferując jej darmowe mieszkanie w swoim Trump Tower.

Zobacz także: Życie w cieniu Melanii Trump. Co straciły, a co zyskały Ivana Trump i Marla Maples, byłe żony Donalda Trumpa?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!