1/6
Dominika Gwit
Copyright @Instagram
1/6

Dominika Gwit zaskoczyła fanów, publikując zdjęcie w długich blond włosach z grzywką. Czy zdecydowała się na tak drastyczną metamorfozę?

Dominika Gwit zmieniła kolor włosów?

W podpisie wyjaśniła, że to jedynie peruka – charakteryzacja do spektaklu, ale zapytała fanów, czy nie powinna zostać blondynką na stałe. Ich opinie były podzielone – wszyscy są przyzwyczajeni do Dominiki w krótszych ciemnych włosach. Fani podkreślają jednak, że wygląd nie jest najważniejszy, a aktorkę cenią za talent i bycie sobą, mimo krytyki.

Dominika Gwit wiele razy udowodniła, że ma dystans do swojego wyglądu i poczucie humoru. Publikuje na swoim Instagramie wiele zabawnych zdjęć, pokazuje się fanom bez makijażu, w zabawnych sytuacjach. Z humorem podeszła też do swojego występu w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie spotkała się z  dużą krytyką związaną z jej figurą oraz tańcem. Niektóre ze zdjęć z jej występów stały się prawdziwymi hitami internetu, a Dominika... sama się z nich śmiała i udostępniała na swoim Instagramie. Fani ją za to uwielbiają.

Kiedyś aktorka nie akceptowała swojego wyglądu, poddała się drastycznemu odchudzaniu i straciła 50 kilogramów. Zdała sobie jednak wtedy sprawę, że wcale nie czuje się szczęśliwa, dlatego zrezygnowała z wycieńczających ćwiczeń. Powróciła do dawnej wagi, ale zaczęła cieszyć się życiem, zaakceptowała siebie i znalazła miłość. Nie przejmuje się już komentarzami hejterów.

- Jak Ci było jak byłaś chuda?

Źle. Nie umiałam tym cieszyć, bo wciąż chciałam jeszcze więcej i więcej. Cały ten proces przebiegł nie tak jak powinien.  Dopiero teraz po raz pierwszy w życiu czuję, że żyję. Zawsze byłam taka jak teraz i taka chcę być. Taka jestem sobą. Dzisiaj to wiem. Ktoś może mi zarzucić, że jestem hipokrytką, bo wtedy mówiłam coś innego. Ale byłam w amoku. Nie chcę teraz schudnąć 50 kilo. Nigdy w życiu nie chciałabym już tyle schudnąć. Mogę sobie schudnąć z 15 kilo dla zdrowia. Bo, i chcę, żeby każdy, kto przeczyta ten wywiad, zapamiętał te słowa, otyłość jest groźna dla zdrowia.

Zobaczcie wszystkie wcielenia Dominiki Gwit, gdzie pokazuje jak cieszyć się życiem i mieć do siebie dystans!

Zobacz także: Dominika Gwit odpowiada fanom na prośby o radę: „Żyjcie tak jak chcecie żyć, a nie tak jak inni chcą żebyście żyli”

4/6
Dominika Gwit
Copyright @Instagram
4/6
6/6
Dominika Gwit
Copyright @Instagram
6/6

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.