Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Gwit zaskoczyła kolejnym wyznaniem: „Jestem boginią seksu”

Co jeszcze powiedziała w „Dzień dobry TVN”?

Rafał Kowalski 3 września 2018 19:00

Wydawało się, że temat wagi Dominiki Gwit został z aktorką przerobiony już na wiele sposobów i znamy zdanie gwiazdy na temat jej dodatkowych kilogramów, jednak w weekendowym Dzień dobry TVN Kinga Rusin znów poruszyła ten wątek. Co ciekawe, pytanie doprowadziło do odważnej deklaracji Gwit...

Dominika Gwit w Dzień dobry TVN – co powiedziała?

Przed zadaniem pierwszego pytania, prowadząca Kinga Rusin zrobiła długi wstęp. „Moją matką chrzestną, moją kochaną ciocią była Danusia Rinn. I zastanawiałam się, kto tak naprawdę w polskim życiu publicznym zastąpił Danutę Rinn, która całe życie walczyła ze swoim ogromnym kompleksem, którym była nadwaga. Zrobiła z tego wielki atut, śpiewała: 'Kto ma tyle wdzięku co ja?', (...) uwodziła tym swoim największym kompleksem”, powiedziała i zapytała po chwili Dominikę. „Czy ty próbujesz przekuć to na to, żeby być charakterystyczną osobą, która walczy też przy okazji o zrozumienie”?

Aktorka odpowiedziała błyskawicznie i z dużą pewnością siebie. „Ja przede wszystkim jestem sobą, przeszłam w życiu różne etapy i wiele lekcji i nauczyłam się, co to znaczy kochać siebie ponad wszystko. Zdrowie jest najważniejsze, ja zawsze to powtarzam. Ja na otyłość choruję. […] Kocham, jestem kochana, jestem wykształconą, mądrą, silną kobietą, która wie, czego w życiu chce i która idzie przez życie z podniesioną głową i zdobywa sukcesy. […] Mnie nie interesuje zdanie innych osób na temat mojego wyglądu. Z hejtem żyję na co dzień i on po mnie spływa. Ale ostatnio pomyślałam, że muszę czasem tupnąć nogą”, usłyszeli widzowie programu.

Dominika Gwit: Jestem boginią seksu

Odważne wyznanie gwiazdy padło jednak chwilę później. Okazuje się, że Gwit akceptuje siebie tak bardzo, że jest w stanie wykrzyczeć to w nieoczekiwanych słowach! „Otyłość jest chorobą. […]Ale czy to oznacza, że mam się wycofać z życia publicznego? To jest chore! Staję na scenie i mówię, że jestem boginią seksu”, powiedziała Dominika Gwit.

Podobno już niedługo wielbiciele talentu aktorki będą się mogli o tym przekonać! Ruszyły bowiem próby do nowego spektaklu Teatru Fabryka Marzeń. Przedstawienie będzie nazywać się „Chcesz się bawić? Zadzwoń” i to właśnie w nim zobaczymy Dominikę Gwit w kolejnej odsłonie… Ciekawi efektu? My bardzo!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!