Weronika Kostyra 11 listopada 2017 19:05
1/8
Dom Taylor Swift, mieszkanie Taylor Swift
Copyright @streeteasy
1/8

Taylor Swift jest prawdziwą księżniczką muzyki pop. Gwiazda wydała wczoraj nowy album „Reputation”, który zbiera bardzo dobre recenzje. Nic dziwnego, że 27-letnia wokalistka zbiła na swojej muzyce niemałą fortunę i może pozwolić sobie na rozrzutność – na przykład kupienie dwóch domów obok siebie, każdy warty ok. 20 milionów dolarów!

Dom Taylor Swift w Nowym Jorku

Taylor niedawno kupiła nowy dom w Nowym Jorku za 18 milionów dolarów, zanim oficjalnie trafił on na rynek. Nowa nieruchomość składa się z czterech sypialni i czterech łazienek. Jest w niej także siłownia, sala kinowa, klimatyczny bar. Tym, co go wyróżnia jest przeszklony sufit i taras na dachu budynku. Teraz piosenkarka na pewno urządzi go we własnym stylu. Gwiazda jest znana ze swojej głowy do interesów, a inwestycja w nieruchomości to zawsze dobry sposób na lokatę kapitału.

Zobacz także: Najdroższy dom w Szwajcarii, czyli „alpejski pałac’’ Jana Kulczyka wystawiony na sprzedaż za... 185 mln dolarów. Musicie zobaczyć te wnętrza!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.