Marcin Brzeziński 23 listopada 2016 12:40
1/6
Doda
Copyright @East News
1/6

Na wczorajszej gali 25-lecia "Super Expressu" Doda wystąpiła w transparentnym, koronkowym body ujawniającym większość detali jej anatomii, skórzanym pasie i czarnych szpilkach z czerwonymi podeszwami Louboutina. Co więcej, w tym oto stroju wręczyła kawałek urodzinowego tortu prezydentowi Andrzejowi Dudzie i jego małżonce Agacie. To kolejna kontrowersyjna kreacja Dody w ostatnim czasie. Wydaje się wręcz, że wokalistka powróciła do swojego starego wizerunku i ulubionego środka wyrazu czyli… obyczajowej prowokacji.

 

Polecamy też: O sądowych procesach, rozstaniu z Emilem Haidarem i byciu singielką. O czym jeszcze Doda opowiada w najnowszej „VIVIE!”?

 

Stare szaty królowej

Zapomnijcie o Dodzie eleganckiej, stonowanej, a przede wszystkim nie odsłaniającej newralgicznych części ciała! Teraz ma być krótko, przezroczyście i seksownie. A oto dowody. Na koncercie  na gali 25-lecia "Super Expressu" zaprezentowała jasne koronkowe body i czarne lakierowane muszkieterki. Na imprezę „Róże Gali 2016" wybrała połyskliwą suknię z nagimi ramionami i rozcięciem odsłaniającym udo. I wreszcie na imprezę Party przybyła w kreacji z uwydatniającym biust stanikiem. Ale przyznajmy, żadna z tych stylizacji nie była tak kontrowersyjna jak prawie całkowicie przezroczyste body z wczorajszej imprezy "Super Expressu". Czy powrót do sprawdzonych metod sprawi, że Doda odzyska dawną popularność? A może pokazywanie pośladków już się wszystkim mocno przejadło? Zwłaszcza, że od początków kariery Dody widzieliśmy już nie takie rzeczy na przykład w wykonaniu Miley Cyrus... A zatem, jak myślicie, stare triki znowu zadziałają?

 

Polecamy też: Tych rzeczy Doda nie musi zwracać! Oceniam jej stylizacje z okresu kiedy była z Emilem Haidarem!

2/6
Doda
Copyright @East News
2/6

 Doda na gali 25-lecia "Super Expressu".

3/6
Doda
Copyright @ons.pl
3/6

Doda na gali na "Różach Gali 2016".

4/6
Doda
Copyright @East News
4/6

Doda na urodzinach Party i Party.pl

5/6
Doda
Copyright @East News
5/6

Doda na urodzinach Party i Party.pl

6/6
Doda
Copyright @ons.pl
6/6

Występ Dody na  gali 25-lecia "Super Expressu".

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!