KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wiedzieliście, że królowa Elżbieta II i książę Filip od lat śpią osobno?

Powód jest dość... oczywisty

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2019 20:55

O relacji księcia Filipa i królowej Elżbiety II napisano naprawdę wiele, a mimo to ich związek należy do najbardziej tajemniczych w historii. Są razem ponad 70 lat i wydają się parą idealną, a takiego stażu można im tylko pozazdrościć. Biografowie wprost jednak podają, że „łączą ich stosunki partnerskie, ale jest to partnerstwo oparte na separacji”. Informacja o tym, że królowa Elżbieta II i książę Filip śpi osobno pojawiła się już lata temu. Teraz ujawniono, dlaczego para się na to zdecydowała!

Dlaczego królowa i Filip śpią osobno?

Do tej pory podawano, że decyzję o spaniu oddzielnie królowa Elżbieta II i książę Filip podjęli po licznych zdradach księcia. „Chciałem przedstawić Filipa w nowym świetle, tak ja nie był do tej pory prezentowany. Myślałem zresztą, że wszyscy wiedzą, że Filip zdradzał królową”, mówił o serialu The Crown scenarzysta.Jeszcze jakiś czas temu o kulisach związku Elżbiety i Filipa nie pisano za wiele. Dziś w dobie Internetu, gdzie plotki i newsy rozchodzą się z prędkością światła, nikt nie ma wątpliwości, że idealne małżeństwo królowej Elżbiety II to tylko pozory.

Księcia Filipa wielokrotnie oskarżano o zdrady, romanse z arystokratkami i brak umiejętności zachowania się w świetle reflektorów. Mówiono, że Elżbieta II w pełni poświęciła się obowiązkom i tkwi w smutnym małżeństwie. Mimo to żaden skandal realnie nie ujrzał światła dziennego, a ich małżeństwo trwa nieprzerwanie już ponad 70 lat!

Zdaje się, że nie są typową parą. Niewielu jednak wie, że Elżbieta II i książę Filip od dawna razem nie śpią! Co ciekawe, małżonkowie śpiący w oddzielnych sypialniach byli kiedyś czymś absolutnie normalnym. Dzielenie łóżka w rodzinach arystokratycznych stało się popularne dopiero koło XIX wieku. Królowa Elżbieta II i książę Filip wciąż bardzo lubią i szanują tamtą tradycję.

Okazuje się, że ich decyzja ma wiele wspólnego nie tyle z poszanowaniem tradycji, ale z...przyzwyczajeniami. Nieoficjalnie mówi się, że królowa Elżbieta II i książę Filip śpią w innych sypialniach, ze względu na... zamiłowanie księcia do spania przy otwartym oknie, co robi nawet zimą. Elżbieta II niestety za bardzo marznie, a na przeziębienie jako królowa Wielkiej Brytanii pozwolić sobie nie może. Wiedzieliście o tym? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!