O NICH JEST GŁOŚNO

Gwiazda „Piećdziesięciu twarzy Greya” w końcu znalazła miłość?! Dakota Johnson spotyka się z przystojnym aktorem!

Olga Figaszewska 11 października 2017 18:45
Dakota Johnsoin, Jon Hamm, romans
Fot. East News

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek świata nie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, a zwłaszcza miłosnych podbojów. Jednak jak donoszą zachodnie media, serce Dakoty Johnson jest już zajęte. Kim jest jej wybranek?

Zobacz też: Nie tylko „Pięćdziesiąt twarzy Greya”! Zobacz najodważniejsze zdjęcia Dakoty Johnson

Dakota Johnson zakochana?

O jej życiu uczuciowym wciąż wiemy niewiele. Przed ekranizacją pierwszej części książki „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, Dakota była związana z Noah Gershem, Jordanem Mastersonem i Matthiew Hittem. Ten ostatni nie przetrwał próby czasu. Matthiew Hittowi nie przypadł do gustu intensywny tryb życia Dakoty - gwiazda stale przebywała na planach zdjęciowych do kolejnych produkcji. W efekcie, zakochani nie mieli czasu na zbudowanie trwałej relacji. Gdy para się rozstała, fani zaczęli dopatrywać się zażyłości między aktorką, a Jamie Dorianem wcielającym się w postać Christiana Greya. Co prawda, praca na planie mogła przerodzić się coś więcej... w końcu występowali w śmiałych scenach erotycznych. Jednak widzowie muszą porzucić wszelkie nadzieje. Jamie jest żonaty, a rozwód nie wchodzi w grę!  Nie tak dawno plotkowano o jej romansie z Ryanem Farhoudim, trenerem personalnym, który przygotowywał aktorkę do sagi filmów. Teraz spekuluje się o jej romansie z przystojnym aktorem, Jonem Hammem! Co o nim wiemy?

 

Zobacz także: Dakota Johnson, gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, przeszła niezwykłą metamorfozę! Nie zawsze zachwycała...

Kim jest Jon Hamm, nowa miłość Dakoty Johnson?

Zastanawiacie się kim jest nowa miłość Dakoty Johnson? To jeden z przystojniejszych aktorów Hollywood! Co ciekawe, aktorów dzieli spora różnica wieku, aż… 20 lat! Wygląda na to, że nie jest to dla nich przeszkodą. Po raz pierwszy zostali przyłapani przez media w kwietniu 2017 roku na imprezie urodzinowej Eltona Johna. I już wtedy media spekulowały, że łączy ich coś więcej niż zwykła znajomość.

Jon Hamm, romans
Fot. East News

Jon Hamm, wybranek Dakoty Johnson

Niedawno spotkali się w knajpce Kingside w Nowym Jorku. „Wyglądali tak, jakby cieszyli się swoim towarzystwem”, twierdzi informator serwisu Page Six. Podobno randka trwała kilka godzin, a parze trudno było się ze sobą rozstać. Wszystko wskazuje na to, że w swoim towarzystwie czują się bardzo swobodnie!


Jona Hamma z pewnością znacie z serialu „Mad Men”. Przez 18 lat był związany z aktorką i scenarzystką Jennifer Westfeldt. 

 

Much better! #jonhamm

Post udostępniony przez ❤️✨✨✨JON HAMM ✨✨✨❤️ (@jon_hamm)

Polecamy też: Od brzydkiego kaczątka do symbolu seksu. Dakota Johnson skończyła 28 lat! EKSKLUZYWNE VIDEO

Myślicie, że Dakota Johnson naprawdę jest zakochana? A może znajomość z Jonem Hammem nie przerodzi się w nic poważnego? Mamy nadzieję, że aktorka w końcu znajdzie miłość.

Zobacz także: Wstydliwe sekrety Dakoty Johnson. Zgubny nałóg, wada zgryzu... Sprawdźcie, co ukrywa aktorka!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!