O NICH JEST GŁOŚNO

Sławomir zakazał żonie udziału w Twoja twarz brzmi znajomo?! Produkcja show potwierdza!

Powód decyzji piosenkarza zaskakuje...

Rafał Kowalski 22 lipca 2018 14:01
Sławomir i Kajra
Fot. East News

Granie dwudziestu pięciu koncertów każdego miesiąca to zadanie wymagające dużego zaangażowania i poświęcenia. W przypadku Sławomira i jego żony Magdaleny „Kajry” Kajrowicz taki stan rzeczy trwa już drugi rok i wszystko wskazuje, że koncertowa gorączka szybko się nie skończy. Mimo, że żona piosenkarza miała ochotę na przerwę… W najnowszym wywiadzie para opowiedziała również o tym, że w trasie kojarzy im malutki synek!

Dlaczego Kajra nie wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Według informacji dziennika Fakt, ukochana Sławomira została zaproszona do udziału w show Polsatu, jednak ostatecznie musiała odmówić ze względu na sprzeciw męża. – Gdy się z nią skontaktowali z ofertą pracy, była przeszczęśliwa. Jednak Sławomir stwierdził podobno, że nie widzi powodu, dla którego Kajra miałaby aż na trzy miesiące zrezygnować z ich wspólnych koncertów – powiedziała Faktowi osoba z ekipy programu.

To dość zaskakujące doniesienia prasy, ponieważ w jednym z ostatnich wywiadów para opowiedziała o tym, że wszystkie decyzje podejmuje po partnersku, wspólnie. Z drugiej jednak strony wokalista faktycznie zaznaczył, że czuje się o wiele lepiej w trasie, gdy jego żona jest obok. „Kiedy powstał projekt „Sławomir” chcieliśmy i musieliśmy go robić razem, a nie tak, że ja jestem w trasie, a Kajra w Warszawie. Nie wzięła sobie męża marynarza”, zdradził Sławomir. Z kolei ukochana gwiazdora dodała, że wspólne koncertowanie bardzo jej pasuje. „Dostaliśmy wiele nagród, ale największym sukcesem jest to, że jesteśmy razem 24 godziny na dobę i uwielbiamy to”, czytamy w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Syn Sławomira i Kajry – ile ma lat i jak ma na imię?

Z wywiadu pary dowiadujemy się też, że Sławomir i Kajra mają dwuletniego synka Kordiana! Okazuje się, że malec stale towarzyszy rodzicom w pracy. ­„Byłam z nim w pracy już tydzień po porodzie. Poznał wszystkie programy, w których brał udział Sławomir: „Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, koncerty, próby. Na koncertach nosi słuchawki wygłuszające. Jest pupilkiem ekipy, uwielbia ludzi. W busie każdy ma swoje zajęcie, on również: książeczki, gry, dużo śpi. Tak mu się trafiło”, wyjawiła Magdalena Kajrowicz.

Wielka szkoda, że nie zobaczymy żony Sławomira w show Polsatu, bo domyślamy się, że jej wcielenia w znanych artystów mogłyby okazać się genialne. Jeśli jednak para chce skupić się na koncertowaniu, sobie i dziecku to mamy nadzieję, że świetnie wykorzystają ten czas.  

Słąwomir Zapała z żoną
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!