O NIEJ JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska jest zakochana?! Podróżniczka wyznała, że jej wybranek nie wiedział...

Weronika Kostyra 18 września 2017 09:00
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Choć dla Martyna Wojciechowska nie ma rzeczy niemożliwych, podróżniczka nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Jej związki nie przetrwały próby czasu przede wszystkim przez styl życia, który prowadzi. Ciągłe podróże, niebezpieczeństwa i wyzwania nie sprzyjają budowaniu więzi. Dodatkowo w 2010 roku dziennikarka powiedziała magazynowi „Playboy”, że „Mężczyźni chcą mi coś udowadniać, zanim o to w ogóle poproszę”. Wojciechowska podkreśla jednak, że „dalej jest w moim sercu miejsce na mężczyznę. Zawsze jest miejsce na kogoś wyjątkowego, kto będzie, chociażby ciekawym rozmówcą”, mówiła w rozmowie z „Faktem”. Dziennikarka od lat sama wychowuje córkę Marysię oraz oddaje się swoim pasjom, bez których nie może żyć. Czyżby teraz sytuacja się zmieniła i ktoś pojawił się w jej sercu?

Martyna Wojciechowska zakochana?

Magazyn „Playboy”, opublikował wypowiedź, z której jasno wynika, że Martyna Wojciechowska znalazła w końcu odpowiedniego mężczyznę! Sekretem okazał się fakt, że nie znał on popularnej podróżniczki i podszedł do znajomości z nią zupełnie naturalnie, gwiazda wyznała:

„Mężczyźni nadal chcą mi coś udowadniać. Na przykład, że dobrze jeżdżą samochodem i z poślizgiem wpadamy do rowu. Albo, że są wysportowani i kochają góry, a potem dyszą, kiedy wspinamy się na pierwszym podejściu. Niektórzy twierdzą, że mają dużą wiedzę o świecie i pół życia spędzili w podróży. Zapominają tylko, że nigdy nie nocowali w hotelu poniżej 5 gwiazdek. Dlatego zakochałam się w takim mężczyźnie, który nie wiedział kim jestem (sprawdził to sobie w Wikipedii po trzeciej randce). A dodatkowo niczego nie chciał mi udowadniać”.

Jeżeli te informacje okażą się prawdą, serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska powinna przestać podróżować? Słowa lekarzy nie pozostawiają wątpliwości

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!