O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak chce zrobić prawo jazdy! W realizacji marzenia pomaga jej ukochany...

Pierwsze lekcje już za wokalistką...

Rafał Kowalski 12 lipca 2018 12:22

U boku nowego ukochanego Mateusza Zalewskiego, Edyta Górniak otworzyła się na nowe wyzwania. Okazuje się, że piosenkarka zdecydowała się na... zrobienie prawa jazdy! Choć jeszcze kilka miesięcy temu odżegnywała się, że to nigdy nie nastąpi.

Ukochany Edyty Górniak uczy ją prowadzić auto

By poczuć się pewniej za kółkiem, artystka skorzystała z pomocy ukochanego. „Poprosiła go, by nauczył ją jeździć samochodem i przygotował do zrobienia prawa jazdy. Na razie jeżdżą gdzieś za miastem na mało ruchliwych ulicach”, twierdzi informator dziennika Fakt.

Pomysł piosenkarki zaskakuje o tyle, że jeszcze w marcu wokalistka udzieliła wywiadu, w którym twierdziła, że nigdy nie zostanie kierowcą. „Niby potrafię prowadzić auto, ale to jest taka odpowiedzialność, gdy się wyjeżdża na ulicę… Bierze się odpowiedzialność za każdą osobę, którą się spotka. Trzeba umieć przewidzieć ruchy kierowców, zagrożenia, które w każdym momencie mogą się pojawić. To jest bardzo niebezpieczne. Nie chcę robić prawa jazdy, żeby nie stanowić zagrożenia na ulicy. Uważam, że prowadzenie samochodu nie jest dla każdego”, opowiadała Górniak w Nowa TV.

Cieszymy się, że Edyta chce się rozwijać także pozamuzycznie. Czekamy na kolejne informacje o tym, jak radzi sobie za kierownicą i życzymy zdania egzaminu za pierwszym razem!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!