Czarne chmury nad Cristiano Ronaldo. Czy Zinedine Zidane pomoże mu ocalić karierę?

Cristiano Ronaldo, Zinedine Zidane, main topic
Fot. Getty Images

 

3 czerwca Ronaldo zdobył dwie bramki w finale Ligi Mistrzów, co zapewniło kolejny triumf Realowi Madryt. Jednak problemy piłkarza, które rozpoczęły się kilkanaście dni później, mogą zaważyć na jego karierze.

 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo po raz drugi zostanie ojcem?! Ostatnie zdjęcie piłkarza z partnerką zelektryzowało media!

POLECAMY: Piłkarski geniusz czy oszust podatkowy? Jak Cristiano Ronaldo zdobył fortunę? EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Dawid Ziemba

Cristiano Ronaldo — zmiana klubu

Jak poinformowało w piątek BBC, Ronaldo zamierza zmienić klub. Gorącą atmosferę wokół piłkarza podgrzewa sprawa jego podatków! W jego obranie stanął trener Realu Madryt. Jak podaje dziennik „Marca’’,  Zinedine Zidane miał zadzwonić do swojego zawodnika.  

 

Cris, nie chcę, żebyś odchodził’’, miał powiedzieć trener.

Cristiano Ronaldo  — podatki

Portugalczyk został oskarżony przez hiszpańską prokuraturę o oszukanie urzędu skarbowego na 14 mln euro. W latach 2011-2014 ukrywał swoje dochody z tytułu praw do wizerunku. Pomocna okazała się firma, którą założył na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. W zeznaniu podatkowym miał wykazać, że kwota, którą w tym czasie zarobił, to 11,5 mln euro. W rzeczywistości piłkarz zarobił o 30 mln więcej. 

 

Jak podają media, piłkarz czuje się zawiedziony brakiem wsparcie ze strony klubu, w którym obecnie gra. Władze Realu Madryt mają dwa tygodnie na rozwiązanie problemu. Osoby wtajemniczone w sprawę twierdzą, że klub chce dać Portugalczykowi czas do 2 lipca, czyli do meczu o Puchar Konfederacji, w którym gra Reprezentacja Portugalii.

 

Niektórzy są zdania, że Ronaldo chce wywrzeć presję ze strony mediów na władzach klubu, a jego celem ma być wynegocjowanie jeszcze większej kontraktu, niż obecny.

 

Przeczytaj też: Szokujące doniesienia zagranicznych mediów! Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniąt?!

 

 

Uważasz, że Cristiano Ronaldo jest dobrym piłkarzem?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE