1/6
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Copyright @East News
1/6

Córka Adama Małysza obchodzi 20. urodziny! Karolinę Małysz pamiętamy jako malutką dziewczynkę, która wraz z mamą, Izabelą Małysz dzielnie kibicowała tacie pod skocznią. Wiecie, że dziś Karolina kończy dwadzieścia lat? Ale ten czas leci!

Polecamy: „Dzięki uprawianiu sportu doceniasz bardziej każdą rzecz”. Najwięksi sportowcy na okładkach VIVY!

Córka Adama Małysza wyrosła na piękną kobietę

Kiedy Adam Małysz był u szczytu swojej kariery, wszyscy mówili o zawsze stojącej u jego boku i wspierającej go żonie Izie oraz córeczce Karolinie. Dzisiaj słodka dziewczynka ze zdjęcia ma dwadzieścia lat! Kim jest Karolina Małysz?

To jedyne dziecko Adama Małysza i jego żony Izy. Dziewczynka przyszła na świat w tym samym roku, w którym para wzięła ślub. Od małego aktywnie kibicowała tacie i często wraz z mamą wystawała pod skocznią. Teraz, jako dorosła kobieta sama realizuje swoją pasję, jaką jest... podróżowanie. Karolina swoje wycieczki dokumentuje w mediach społecznościowych.

Polecamy: Pamiętacie Fabienne, córkę Michała Wiśniewskiego i Mandaryny? Przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Kim jest Karolina Małysz?

I choć zazwyczaj trzyma się z dala od show-biznesu, miała już okazję przekonać się, co to znaczy, mieć sławnego ojca. Dziewczyna przez cztery lata była nękana przez stalkerkę. Rodzice zrobili wszystko, by pomóc córce. W końcu Izabela Małysz postanowiła upublicznić dane prześladowczyni. To najwyraźniej pomogło, bo w ubiegłym roku media donosiły, że sprawa została szczęśliwie rozwiązana. A czym dzisiaj zajmuje się Karolina Małysz? Niedawno ukończyła technikum gastronomiczne. „Jestem na obsłudze turystycznej, dlatego mogę otworzyć biuro podróży, pracować w informacji turystycznej. Marzą mi się studia w Krakowie”, mówiła w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”. 

Na zdjęciach na Instagramie Karolina Małysz zawsze pozuje uśmiechnięta. Widać, że jest szczęśliwa. Potwierdzają to również jej zdjęcia z przystojnym chłopakiem, z którym nie szczędzą sobie czułości.

Adam Małysz ma prawdziwy powód do dumy!

Zobacz w naszej galerii, jak dziś wygląda córka Adama Małysza!

Polecamy: Nie tylko z bliźniaczkami! Madonna po raz pierwszy z dziećmi na rodzinnym portrecie

2/6
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Copyright @Instagram @karolina_malysz
2/6

Córka Adama Małysza chętnie dodaje zdjęcia z kolejnych miejsc, które miała okazję odwiedzić. Podróże to jej wielka pasja!

Polecamy: „Zostając ojcem, facet odkrywa, że drzemią w nim umiejętności komandosa". Znani ojcowie i ich dzieci

3/6
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Copyright @Instagram @karolina_malysz
3/6

Karolina Małysz obchodzi dziś 20 urodziny. Choć rodzice przez dłuższy czas starali się trzymać córkę z dala od blasku fleszy, dziewczyna na własnej skórze doświadczyła, co to znaczy mieć sławnego tatę. Przez cztery lata miała stalkerkę, która ją nawiedzała i straszyła. Na szczęście w ubiegłym roku sprawa została szczęśliwie rozwiązana.

Polecamy: „Dzieci to strzała, którą wysyłamy w przyszłość”. Najsłodsze dzieciaki gwiazd na okładkach VIVY!

4/6
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Copyright @Instagram @karolina_malysz
4/6

Po zdjęciach na Instagramie widać, że Karolina Małysz jest szczęśliwa. Potwierdzają to jej wspólne fotografie z tajemniczym, przystojnym mężczyzną, z którym nie szczędzą sobie czułości. Adam Małysz ma prawdziwy powód do dumy!

Zobacz: „Zostając ojcem, facet odkrywa, że drzemią w nim umiejętności komandosa". Znani ojcowie i ich dzieci

5/6
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Copyright @Instagram @karolina_malysz
5/6

Fani na Instagramie Karoliny Małysz opływają w zachwyty nad jej zdjęciami. Nic dziwnego, bo Karolina  zdążyła wyrosnąć na prawdziwą ślicznotkę!

Polecamy także: „Dzieci to strzała, którą wysyłamy w przyszłość”. Najsłodsze dzieciaki gwiazd na okładkach VIVY!

6/6
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Copyright @Instagram @karolina_malysz
6/6

Jak myślicie, kogo bardziej przypomina Karolina? Mamę czy tatę?

Polecamy: Małgorzata Kożuchowska zdradziła osobisty sekret dotyczący syna! „Jaś ma blisko trzy lata i już...”

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.