O TYM SIĘ MÓWI

Co się dzieje z Keanu Reevesem?! Najnowsze zdjęcia aktora zaniepokoiły jego fanów

Życie nie szczędziło mu ciosów...

Konrad Szczęsny 6 lutego 2019 20:15

Ma 54 lata i jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów swojej generacji w Hollywood. Niestety, od lat Keanu Reeves, któremu międzynarodową popularność przyniosła rola Neo w Matriksie, żyje z dala od medialnego zgiełku i decyduje się na publiczne wyjścia tylko w związku ze swoimi zobowiązaniami zawodowymi. Co jakiś czas paparazzi fotografują go jednak w sytuacjach codziennych i przyznać trzeba, że wizerunek gwiazdora mocno odbiega od tego ekranowego. Luźne ubrania, długie, wyglądające na przetłuszczone włosy oraz wyraz twarzy, któremu daleko do uśmiechu - nic dziwnego, że pojawiają się doniesienia, że 54-latek zmaga się z depresją...

Fani martwią się o aktora - jak wygląda Keanu Reeves? 

Trzeciego lutego 2019 roku Keanu Reeves został sfotografowany w Los Angeles, gdy wracał z zakupów. Miał na sobie wówczas luźne dresy i czapkę z daszkiem, spod której wystawały długie i wyglądające na nieumyte włosy, zaś na nogach znoszone adidasy. Wszystkie elementy garderoby są wyblakłe i mocno wyeksploatowane.  Aktor ma również kilkudniowy zarost i wydaje się przygnębiony.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że trzyma on w ręku torbę od Jamesa Perce'a. Ceny w sklepie projektanta z pewnością nie należą do najniższych, za zwykłą bluzę, zamówioną drogą internetową, trzeba zapłacić równowartość 2,5 tysiąca złotych. To z pewnością mocno kontrastuje z niechlujnym wyglądem aktora i jego niedbałym wizerunkiem. Jednak czy naprawdę w przypadku Keanu Reevesa jest objawem depresji?

Co tak naprawdę dzieję się z Keanu Reevesem?

Jego fani zwracają uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze, zawodowo wciąż jest aktywny i nie ma powodów do narzekań. W tym roku na ekrany kin wejdzie m.in. trzecia część przygód Johna Wicka, filmu o byłym płatnym mordercy, który był zatrudniony przez rosyjską magię. Dwa poprzednie obrazy z tej serii zostały świetnie przyjęte przez widzów i krytyków. Poza tym będzie podkładał głos pod jedną z zabawek w czwartej części Toy story (to pierwsza tego typu współpraca Keanu Reevesa z Disneyem). 

Druga kwestia to ta związana z feralną czapką. Na zdjęciach publikowanych przez fanów widać, że aktor nosił ją już cztery lata temu. Podobno należy do jego ulubionych i rzadko się z nią rozstaje.

Jednak czy w życiu aktora naprawdę dzieje się bardzo dobrze i jego wygląd nie jest powodem do zmartwień?

Tragiczne życie Keanu Reevesa: śmierć córeczki, ukochanej i przyjaciela

Tragedie, które przeżył w latach 90., odcisnęły bolesne piętno na jego życiu. W 1993 roku najlepszy przyjaciel wschodzącego gwiazdora, River Phoenix, również aktor, przedawkował narkotyki. Miał zaledwie 23 lata. Keanu nie mógł podnieść się po tym zdarzeniu i przez jakiś czas był pod stałą opieką psychoterapeutów.

W 1999 roku spadł na niego kolejny cios. Wraz z partnerką, z którą spotykał się od roku - Jennifer Syme - spodziewali się dziecka. Niestety, w ósmym miesiącu ciąży córeczka, której planowali nadać imiona Ava Archer, urodziła się martwa. Trauma była tak duża, że spowodowała rozpad związku. Natomiast dwa lata później, 2 kwietnia 2001 roku, była partnerka gwiazdora zginęła w wypadku samochodowym w Los Angeles. Pochowano ją obok córki w Westwood Village Memorial Park Cemetery w Los Angeles. Miała zaledwie 28 lat. Keanu Reeves był jedną z osób, która w dniu pogrzebu niosła trumnę z jej ciałem...

Trudno uwierzyć, że aktorowi udało się uporać z tymi dramatami. Tym bardziej, że od 2001 roku jest samotny i nigdy nie związał się już z żadną kobietą...  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!