O TYM JEST GŁOŚNO

To nie był żaden romans?! Co naprawdę łączyło księżną Dianę z Dodim Al-Fayedem

Gabriela Czernecka 23 sierpnia 2017 09:00
Diana i Dodi Al-Fayed
Fot. East News

Mówiono o ślubie, a nawet o ciąży… Związek księżnej Diany z Dodim Al-Fayedem od samego początku owiany był tajemnicą i budził kontrowersje. Co ciekawe, ani ona ani on nigdy wprost nie powiedziali, co tak naprawdę ich łączy. Czy Diana i Dodi w ogóle byli parą? 

Polecamy: Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Grób księżnej Diany jest pusty…? oraz: 

„Celowali aparatami w jej twarz. Nawet wtedy, gdy konała w samochodzie”. Jak wyglądały ostatnie godziny życia księżnej Diany?

Jak Diana poznała Dodiego Al-Fayeda?

Historia ich znajomości z zaledwie tabloidowej wzmianki niemal błyskawicznie przerodziła się w romans stulecia. Nikogo tak naprawdę nie obchodziło, kim on był i co robił. Najważniejsze, że kobieta, z którą całował się na zdjęciu była księżną Walii. Mohamed al-Fayed poznał Dianę na jednej z charytatywnych imprez w Londynie i szybko zapoznał ją ze swoim synem, Dodim. Księżna i syn miliardera szybko przypadli sobie do gustu. Al.-Fayed postanowił wykorzystać swoją szansę – zaprosił ją wraz z synami do swojego domu na południu Francji. Zgodziła się. Już w połowie lipca pojawiły się wspólne zdjęcia pary prosto z dyskoteki na jachcie. Niby niewinne fotografie, ale dawały do myślenia, w końcu taki był ich cel – wzbudzić zazdrość w Karolu.

Życie z dala od królewskiej rodziny, skromne grono powierników i przyjaciół, a do tego ciągła nagonka ze strony paparazzi. Diana rozpaczliwie poszukiwała kogoś, na kim mogłaby się oprzeć. On nie doceniany przez ojca, zawsze chciał mu udowodnić, że jest kimś i że będzie o nim głośno. Nikogo nie dziwi więc znajomość Diany z Dodim. On oprócz fortuny mógł zapewnić jej bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, ona jemu rozgłos na skalę światową.

Polecamy także: To zdjęcie zszokowało internautów! Nawet w dniu ślubu książę Karol nie krył uczucia do Camilli Parker-Bowles

Czy księżna Diana i Dodi Al-Fayed byli parą?

Wydarzenia, jakie miały miejsce od czasu ich wspólnej wyprawy na wakacje do tragicznej śmierci w tunelu, rozgrywały się z prędkością światła. Para często wdawała się w szaleńczą zabawę z prasą. Jednego dnia to Diana wszczynała grę, obiecując mediom, że lada dzień podzieli się z nimi wyjątkowymi opowieściami, a drugiego wściekła na paparazzi polewała ich wodą. Niestety, ta gra nie skończyła się dla nich dobrze. Diana i Dodi zginęli w wypadku samochodowym w Paryżu.. uciekając przed paparazzi. Choć od ich tragicznej śmierci minie niedługo 20 lat, na jaw wciąż wychodzą kolejne informacje o ich związku.  Podobno kilka dni przed tragiczną śmiercią w Paryżu księżna Diana zapytała zaprzyjaźnionego księdza Franka Gelliego, czy mogłaby wziąć ślub z Dodim Al-Fayedem, który był muzułmaninem. Kapłan nie miał wątpliwości, że para planowała pobrać się i doszłoby do tego, gdyby nie zginęli w wypadku w stolicy Francji. „Jestem pewny, że gdyby Diana i Dodi przeżyli, wzięliby ślub”, mówił.

 

Księżna Diana chciała wziąć ślub z Dodim, a  w chwili śmierci była w ciąży?

Dziesięć lat temu francuski dziennikarz śledczy Chris Laffaille związany z „Paris Match” przekonywał, że w chwili śmierci księżna Diana była w dziewiątym lub dziesiątym tygodniu ciąży, jednak... ojcem wcale nie był Dodi Al-Fayed! Były koroner rodziny królewskiej ostro zaprzeczył tym doniesieniom. Choć od śmierci Diany minie niebawem dwadzieścia lat, wciąż na jaw wychodzą kolejne teorie dotyczące jej życia. Pojawiają się nowe źródła - domniemane przyjaciółki, fryzjerki, kelnerzy, a nawet lokaje, którzy zarzekają się, że byli z księżną bardzo blisko. Tego jak było, prawdopodobnie nie dowiemy się już nigdy…

Polecamy: Królowe ludzkich serc. Księżna Kate i księżna Diana nawet podobnie się ubierają. Zobaczcie zdjęcia!

Wideo

Poznaj jeden z największych trendów w makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Ewa Farna bez tajemnic! Takiej rozmowy jeszcze nie było!