O NIM JEST GŁOŚNO

Przyrodni brat Kim Kardashian wychodzi z cienia. Kim jest Brody Jenner?

Wiedzieliście o jego istnieniu?

Olga Figaszewska 3 czerwca 2018 18:25

To nie Kim i jej siostry jako pierwsze zdobyły status gwiazdy w klanie Kardashianów. Dokonał tego ich przyrodni brat, Brody! Media rozpisywały się na temat jego podbojów miłosnych, występował w kolejnych programach, a także kampaniach reklamowych. Był u szczytu sławy. Dlaczego w pewnym momencie 34-latek… zniknął?

Przyrodni brat Kim Kardashian. Kim jest Brody Jenner?

Oczywiście, Kris Jenner nie była pierwszą żoną Bruce’a. Przed zmianą płci był trzykrotnie żonaty. Z aktorką Lindą Thompson doczekał się dwóch synów: Brody’ego i Brandona.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że zanim Kim Kardashian zawładnęła show-biznesem, to jej przyrodni brat pierwszy osiągnął sukces. Można nawet stwierdzić, że to Brody przecierał szlaki siostrom Kardashian.

Wszystko zaczęło się w 2005 roku kiedy razem z bratem wziął udział w programie The Princes of Malibu. Ale prawdziwą popularność zdobył rok później, występując w reality show, The Hills. Przez lata cieszył się statusem gwiazdy telewizji. Brał udział w kampanii Guess, reklamował bieliznę Agent Provocateur i znalazł się na okładkach magazynu Cosmogirl. Został nawet okrzyknięty playboyem Los Angeles. Wszystko przez liczne romanse m.in. z Paris Hilton czy Avril Lavigne.

W 2013 roku znów powrócił do telewizji. Pojawił w ósmym sezonie reality show Keeping Up with the Kardashians. Gdzie starał się naprawić więzi z Caitlyn, a także poprawić napięte relacje z macochą, Kris.

Brody Jenner w przeciwieństwie do swoich przyrodnich sióstr nie trudni się już skandalami. Utrzymuje, że zmienił swoje życiowe priorytety i skupia się na rozwoju zainteresowań. Prywatnie od pięciu lat związany jest z Kaitlynn Carter. Właśnie wzięli ślub. Co ciekawe, jak donoszą zagraniczne media, model nie zaprosił na uroczystość przyrodniego rodzeństwa. „Brody nie zaprosił na swój ślub nikogo z Kardashianów, włączając w to Kylie i Kendall, które traktuje bardziej jak Kardashianki, niż członków rodziny Jenner”, twierdzi informator Hollywood Life. Nie byłoby w tym nic dziwnego, podobno nie ma kontaktu z rodziną Kardashianów.

Sprawdź w naszej galerii, jak wygląda przyrodni brat Kardashianek!   ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!