O TYM SIĘ MÓWI

Co naprawdę łączyło Britney i Timberlake'a? Nowy film ma rozwiać wszystkie tajemnice

Olga Figaszewska 1 lutego 2017 19:15
Britney Spears
Fot. Getty Images

W sierpniu ubiegłego roku światło dzienne ujrzały informacje, że telewizja Lifetime nakręci dwugodzinny film w oparciu o życie księżniczki popu. Twórcy produkcji oficjalnie potwierdzili plotki o najnowszym projekcie. Film oparty na biografii Britney Spears wejdzie na ekrany jeszcze w tym roku!

„Britney Ever After”

Wzloty i upadki, uzależnienia, romanse, nieudane małżeństwo... Zrozumiałe, że kontrowersyjne wydarzenia z życia gwiazdy popu nie mogły zostać niezauważone przez producentów stacji Lifetime. W Britney Spears wcielić ma się młodziutka Natasha Bassett, którą widzowie kojarzyć mogą z produkcji „AVE, Cezar!” braci Coen. Obraz będzie pokazywał początki kariery Spears, która już w wieku 16 lat podbiła światowe listy przebojów hitem „Baby... one more time”, później, w połowie pierwszej dekady XXI wieku przeżyła załamanie nerwowe, zaś koniec końców tryumfalnie powróciła na szczyt. W filmie pojawi się wątek romansu z Justinem Timberlakiem.

Britney Spears o filmie

Jednak Britney Spears pomysł nakręcenia filmu na podstawie jej burzliwego życia jest nie w smak. Co prawda sama nie zabrała głosu w tej sprawie, jednak poczynania stacji Lifetime skomentował za pośrednictwem serwisu US Weekly jej rzecznik prasowy.

Britney Spears nie będzie brała jakiegokolwiek udziału w produkcji Lifetime. Projekt nie ma także jej aprobaty” – potwierdził.

Entuzjazmu twórców nie podzielają fani gwiazdy, którzy twierdzą, że główna aktorka zupełnie nie przypomina księżniczki popu lat 90-tych.

W Internecie pojawił się najnowszy oficjalny zwiastun filmu, w którym zawarto wszystkie traumatyczne wydarzenia z życia gwiazdy pop. Wiemy, że premiera odbędzie się już 18 lutego.

Polecamy też: Oto nowa miłość Britney Spears. Czy księżniczka popu wreszcie się ustatkuje i weźmie trzeci ślub?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!