Weronika Kostyra 14 listopada 2017 14:00
1/10
Beyonce z dziećmi, bliźniaki
Copyright @MEGA/FORUM
1/10

Informacja o ciąży, piękne sesje zdjęciowe, poród w luksusowych warunkach i… cisza. Beyonce i Jay Z pokazali jedno zdjęcie nowo narodzonych bliźniąt tylko raz, miesiąc po ich urodzeniu, a potem przez kilka miesięcy unikali mediów i cieszyli się rodzinnym szczęściem z dala od fotografów. Dopiero teraz możemy zobaczyć, jak wyglądają mali Rumi i Sir!

Jak wyglądają dzieci Beyonce?

Paparazzi zrobili kilka zdjęć rodziców z maluchami oraz pięcioletnią Blue Ivy w Miami na Florydzie. Towarzyszyły im także obie babcie – mama rapera, Gloria Carter oraz mama Beyonce, Tina Knowles. Cała rodzina razem odpoczywa i cieszy się słońcem. Na fotografiach dumna mama tuli w ramionach Sira, a babcie na zmianę trzymają na rękach Rumi. Tina Knowles opowiedziała niedawno, jak wygląda opieka nad bliźniętami: „Są piękne i bardzo zabawne. Nigdy dotąd nie miałam do czynienia z bliźniętami, ale są taki słodkie, że trudno to wytrzymać. To szaleństwo… z dwójką dzieci jest zupełnie inaczej, szczególnie, kiedy to chłopiec i dziewczynka o zupełnie różnych charakterach”. W opiece nad maluchami pomaga też ich starsza siostra Blue Ivy.

Rumi i Sir przyszli na świat 14 czerwca 2017 roku. O ich narodzinach dowiedzieliśmy się dopiero miesiąc później. Obwieszczeniu dobrej nowiny towarzyszyła sesja zdjęciowa Beyonce z bliźniętami. Wszyscy zachwycali się piękną fotografią gwiazdy w towarzystwie maluchów. Pierwsze zdjęcie bliźniąt Beyonce i Jaya Z zostało wystylizowane w sposób podobny do sesji zdjęciowej, którą zaprezentowała artystka, gdy ogłosiła ciążę. Na oficjalne zdjęcia maluchów trzeba będzie jeszcze jednak trochę poczekać.

Zobacz także: Kardashian, Farrell, Beyoncé i... Oto gwiazdy, które Amerykanie uznali za najbardziej pożądane!

3/10
Beyonce z dziećmi, bliźniaki
Copyright @MEGA/FORUM
3/10

Tina Knowles z Rumi na rękach i Beyonce z Sirem.

Zobacz także: Kardashian, Farrell, Beyoncé i... Oto gwiazdy, które Amerykanie uznali za najbardziej pożądane!

10/10
Beyonce z dziećmi, bliźniaki
Copyright @MEGA/FORUM
10/10

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!