Joanna Rutkowska 9 lutego 2016 21:45
1/11
Beyonce z z córką i mężem na Super Bowl
Copyright @
1/11

Najbardziej wpływowa, rozchwytywana i uwielbiana wokalistka Ameryki? Królowa jest tylko jedna i jest nią Beyonce! Nic dziwnego, że to właśnie Queen Bey była największą gwiazdą koncertu gwiazd na 50. finale Super Bowl. Przed nią koncert dał zespół Coldplay i Bruno Mars, a hymn Ameryki zaśpiewała Lady Gaga. Ale gdy Beyonce pojawiła się na boisku w towarzystwie swoich 30 tancerek, tłum oszalał i to ona skradła całe show, choć zaśpiewała tylko jedną piosenkę - swój najnowszy utwór "Formation". Artystka pokazała na swoim Instagramie jak wyglądały próby do występu. Kiedy trybuny były jeszcze puste, Beyonce kibicowali przed koncertem jej córeczka Blue Ive oraz mąż Jay-Z. Co ciekawe, finał Super Bowl odbył się dokładnie w dniu urodzin córeczki Beyonce. Mała Blue Ive 7 stycznia skończyła 4 lata! Na zdjęciach z boiska widać jak już jest duża. 

 

Oto nastrojowe zdjęcia  z przygotowań do występu na Super Bowl.

 

Polecamy: Lady Gaga, Beyonce, Bruno Mars, Chris Martin. Spektakularne show na 50. finale Super Bowl!

 

 

2/11
Beyonce, Coldplay, Bruno Mars
Copyright @
2/11

Beyonce, Blue Ivy oraz Jay-Z na próbach do występu na Super Bowl. Niedawno wszyscy zastanawiali się, czy Beyonce nie jest w kolejnej ciąży. Amerykańskie media spekulowały, że ostatnio wokalistka nosi obszerne ubrania. Jednak kostium Beyonce podczas koncertu na Super Bowl nie pozostawia cienia wątpliwości - wokalistka nie spodziewa się drugiego dziecka.

3/11
Beyonce na boisku
Copyright @
3/11

Beyonce i Jay-Z w czasie Super Bowl świętowali czwarte urodziny swojej córeczki. Na trybunach byli obecni też dziadkowie małej.

4/11
Beyonce
Copyright @
4/11

Fajerwerki, ogień, 30 tancerzy, specjalnie szyte kostiumy na kilkuminutowy występ, takie rzeczy udają się tylko największym gwiazdom. Beyonce jest jedną z nich.

5/11
Beyonce na Super Bowl
Copyright @
5/11

Beyonce wyglądała niezwykle seksownie w swoim skórzanym, mocno obcisłym stroju. Internauci szybko zauważyli, że kreacja była zainspirowana Michaelem Jacksonem. Zresztą oceńcie sami.

 

 

#Beyonce channeled #MichaelJackson during the #SuperBowl #SuperBowl50 🙌🏼🙌🏼🙌🏼

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Just Jared (@justjared)

 

6/11
Beyonce
Copyright @
6/11

Beyonce na Super Bowl. Każdy artysta, który śpiewa podczas takiego finału chciałby, aby jego występ przeszedł do historii. Bey się udało?

7/11
Beyonce, Coldplay, Bruno Mars
Copyright @
7/11

Beyonce, Coldplay i Bruno Mars dali wielkie show na 50. finale Super Bowl. Pod koniec występu wymienili się swoim przebojami. Beyonce zaśpiewała kilka linijek piosenki Bruno Marsa, a on jej.

8/11
Beyonce
Copyright @
8/11

Beyonce podczas występu zaliczyła małą wpadkę, podczas energicznego tańca o mały włos by się przewróciła. Widać było, że nie wykonała figury z układu razem z tancerkami. Jednak nie straciła rezonu i udała, że nic się nie stało. Śpiewała dalej.

 

 

 

9/11
Beyonce
Copyright @
9/11

Beyonce i jej taneczny zespół girl power!

10/11
tancerze na Super Bowl
Copyright @
10/11

Tancerek podczas występów i prób nie opuszczał dobry humor.  Grupa Bey, zawsze jest liczna i daje najlepsze show, bo Beyonce ma klasę.

11/11
Beyonce, Coldplay, Bruno Mars
Copyright @
11/11

Po występie Jay-Z powiedział, że jest bardzo zadowolony z występu żony i że jego zdaniem Beyonce była najlepsza. Też tak uważacie?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha