„Całe skrzydło ich posiadłości wyposażono w profesjonalny sprzęt położniczy’’. Czy Beyoncé urodzi w domu?

Beyonce, main topic
Fot. Beyonce official

 

Beyoncé zostanie matką bliźniaków!’’, Kiedy dzieci gwiazdy muzyki przyjdą na świat?’ — głoszą nagłówki gazet. Jak podają zagraniczne serwisy internetowe, artystka zdecydowała już, gdzie odbędzie się jej poród. Wielu internautów jest zaskoczonych jej decyzją.

 

Przeczytaj też: Beyoncé i Jay Z niebawem zostaną rodzicami bliźniąt. Jak wyglądała historia ich miłości?

POLECAMY: To był prawdziwy „baby boom” w show-biznesie! Zobacz, które dzieci gwiazd przyszły na świat w 2017 roku! EKSKLUZYWNE VIDEO!

Źródło: Dawid Ziemba

Beyoncé — poród

Kołyska, którą kupiła gwiazda, jest warta 100 tys. dolarów. Nie powinno to nikogo dziwić, skoro majątek Beyoncé oraz jej męża został wyceniony na kwotę 1 mld dolarów. Jedno jest pewne, dzieciom muzyków niczego nie będzie brakowało.


Brytyjski dziennik „Daily Mail” podał szczegóły dotyczące porodu Beyoncé. Jak twierdzą informatorzy gazety, artystka postanowiła urodzić... w domu. Jednak zrobi to w gwiazdorskim stylu. Artystka otworzyła we własnej posiadłości oddział położniczy.

 

„Całe skrzydło ich posiadłości wyposażono w profesjonalny sprzęt położniczy. Przed posiadłością widziano ciężarówkę pełną zaawansowanego technologicznie sprzętu. Chodzi o bezpieczeństwo i zachowanie prywatności. Beyonce przedyskutowała to z lekarzami. W razie nagłej konieczności przetransportowania mamy lub dzieci do szpitala, pod domem będzie czekał ambulans’’, twierdzi źródło dziennika.

 

 

Zobacz też: Beyoncé po raz kolejny wzbudziła kontrowersje. Szczegóły jej porodu zszokowały fanów!

 

Znasz twórczość Beyoncé?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE