1/11
Beyonce, Jay Z
Copyright @beyonce.com
1/11

Beyoncé i Jay Z obchodzili właśnie dziewiątą rocznicę ślubu. Piosenkarka przygotowała z tej okazji teledysk do swojej wcześniejszej piosenki „Die With You”. Utwór opublikowała z okazji 7. rocznicy, równo dwa lata temu, a teraz dodała do niego okolicznościowe wideo.

 

Nowy klip do piosenki „Die With You”

Składa się on z prywatnych, amatorskich i niepublikowanych wcześniej nagrań pary z najważniejszych momentów w ich życiu – zaręczyn, ślubu, ciąż czy pierwszego porodu. Na wzruszającym filmie widać też małą Blue Ivy oraz scenę, kiedy Beyonce i Jay Z robią sobie identyczne tatuaże. Skróconą wersję można obejrzeć na Instagramie.

 

 

Aby jeszcze mocniej uczcić tę okazję, Beyoncé opublikowała niewidziane wcześniej zdjęcia z zeszłorocznej, ósmej, rocznicy, którą cała rodzina obchodziła w Wielkim Kanionie w stanie Arizona. Na wycieczkę wybrali się prywatnym helikopterem, poza tym beztrosko spacerowali, pili wino i cieszyli czasem tylko dla rodziny. Możecie zobaczyć je w naszej galerii!

 

Związek Beyoncé i Jaya Z

Ich sekretny ślub odbył się w 2008 roku. Media dopiero po trzech tygodniach dowiedziały się o uroczystości, na którą wszyscy zaproszeni goście ubrali się na biało i sprowadzono tysiące białych orchidei. Gwiazdorska para jest razem od 2002 roku, a poznali się znacznie wcześniej. Pochodzili z zupełnie różnych światów. Jaz Z był raperem z przestępczą przeszłością, a Beyoncé dziewczyną z dobrego domu, której rodzice byli zdeterminowali, żeby osiągnęła sukces. Ich drogi złączyły się jednak, gdy odnoszący sukcesy Jay Z miał wyprodukować nowe nagranie piosenkarki. Na początku ukrywali swój związek, jednak miłość okazała się silniejsza. Są ze sobą już wiele lat i mają pięcioletnią córeczkę Blue Ivy. Mimo doniesień o kryzysie w zeszłym roku, są ciągle razem i stanowią najbardziej medialne małżeństwo o nienagannym wizerunku. Obecnie Beyoncé jest w drugiej ciąży, małżeństwo Carterów spodziewa się bliźniąt. Jak myślicie co wymyślą za rok, na okrągłą dziesiątą rocznicę?

 

 

Zobacz także: Najmodniejsze dziecko show-biznesu? Stylizacje córki Beyoncé są warte miliony!

5/11
Beyonce
Copyright @beyonce.com
5/11

Pierścionek Beyoncé na pamiątkę zeszłorocznej, ósmej, rocznicy ślubu.

Zobacz także: Ciążowe zdjęcia Beyonce zalewają Internet. Dlaczego gwiazda tak bardzo nimi epatuje?

8/11
Blue Ivy Carter
Copyright @beyonce.com
8/11
TAGI #Beyoncé #Jay Z

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.