Viva.pl

NOWY NUMER VIVY!

„Latanie pomaga mi uwolnić się od emocji…”. Beata Jałocha w EKSKLUZYWNYYM VIDEO opowiada nam o swojej pasji do latania. Co jeszcze w nowej VIVIE!?

Beata Jałocha ma szansę zostać najpiękniejszą kobietą świata na wózku. Jej poruszającą historię zna większość polaków. Cztery lata temu spadł na nią samobójca i wywrócił jej życie do góry nogami. Ale ona się nigdy nie poddała: pracuje, uprawia sporty ekstremalne i ma zuchwałe marzenia. Jakie? O nich opowiedziała Beacie Nowickiej!

Zobacz też: „Koncentruję się na teraźniejszości”. Beata Jałocha spełnia swoje marzenia i walczy o tytuł Miss!

Beata Jałocha o pasji do latania!

Latanie szybowcami to dość ekstremalne wyzwanie. Beata Jałocha należy do osób, które robią cztery rzeczy jednocześnie, a myślą o dziesięciu.

„Latając szybowcami, odpoczywam od mojej codzienności. Podczas pierwszego lotu byłam skupiona na sobie jak nigdy w życiu. Tam, wysoko w górze, jest bardzo cicho i spokojnie. Jesteś ty, jest szybowiec, chmury, słońce i pytanie, co zrobić, żeby bezpiecznie wylądować”, opowiada Beacie Nowickiej w nowej VIVIE!

Co jeszcze Beata Jałocha opowiedziała o swojej pasji do latania? Obejrzycie nasze video!

Zobacz też: „To kolejny krok w budowaniu mojego życia na nowo”. Beata Jałocha w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE VIVY!

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 19/2017?

Minął rok od głośnego ślubu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Czy to możliwe, żeby między dwojgiem ludzi było wciąż tak dobrze? Beata Jałocha, cztery lata po wypadku ma szansę zostać najpiękniejszą kobietą świata na wózku. W VIVA! Autorytety: Pasjonująca rozmowa z Ryszardem Horowitzem, artystą, który uczynił z reklamy sztukę.  A także, autorka popularnego kulinarnego bloga, Marta Dymek, opowiada, jak to jest być weganką wśród mięsożerców.  Księżna Kate po raz trzeci zostanie mamą. I znów będzie musiała stawić czoło rodzinie królewskiej. Dlaczego?

Nowa VIVA! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem w kioskach już od 21 września!

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top