O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan znika z mediów społecznościowych?! Dlaczego?

„Wybaczcie, ale wyłączam się na jakiś czas"

Olga Figaszewska 28 lipca 2018 08:45
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ta informacja zasmuciła fanów aktorki! Barbara Kurdej-Szatan znika z Instagrama?! Co wpłynęło na jej decyzję?

Barbara Kurdej-Szatan znika z mediów społecznościowych?

Barbara Kurdej-Szatan należy do grona tych gwiazd, które są w stałym kontakcie ze sowimi obserwatorami na Instagramie i Facebooku. Gwiazda systematycznie zamieszczała na swoich kontach społecznościowych zdjęcia i filmiki. Zdarzało się, że uchylała rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego, jak i zawodowego. Nic dziwnego, że wielbiciele aktorki byli zaskoczeni, kiedy ogłosiła, że na pewien czas znika z sieci. Obwieściła to publikując na Instagramie urocze zdjęcie, opatrzone podpisem: „Wybaczcie, ale wyłączam się na jakiś czas .... Trzymajcie się. #ChwilaDlaSiebie”.

Niektórzy życzyli jej pięknego wypoczynku, inni wypytywali gwiazdę o powody jej decyzji. Okazuje się, że wpis aktorki posiadał ukryte przesłanie.

Od kilku lat Basia Kurdej-Szatan żyje w nieustannym biegu. Kontrakty reklamowe, plany zdjęciowe, występy na scenie, koncerty…  Do tego stara się spędzać jak najwięcej czasu z najbliższymi. Nic dziwnego, że gwiazda stawia na odpoczynek i do tego samego zachęca swoich fanów.

„Moi Drodzy, brak czasu dla siebie to problem uniwersalny, który dotyczy nas wszystkich. Razem z @fuzetea_pl chcemy Wan zwrócić na to uwagę :) i na to jak ważny jest czas dla siebie i nie powinniśmy o tym zapominać :) nawet w najbardziej zapracowanych dniach uwielbiam na chwilę po prostu położyć się i popatrzeć w gwiazdy, na chwilę odpłynąć i zrelaksować ... dbajcie o siebie ! 🌸 ”, napisała pod kolejnym zdjęciem.

Trudno się z nią nie zgodzić!  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!