Barbara Kurdej-Szatan swój „pierwszy raz” zaplanowała razem z… mamą!

Mama Barbary Kurdej-Szatan, Eliza Eliza Wyszomirska-Kurdej
Fot. East News

 

Mama Barbary Kurdej-Szatan, Eliza Wyszomirska-Kurdej, udzieliła wywiadu w programie „Oczami matki”, gdzie opowiedziała, jak wyglądał… „pierwszy raz” jej córki! Co zdradziła? 

 

Polecamy: Barbara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość”?! Wypowiedź gwiazdy nie pozostawia wątpliwości

 

POLECAMY: Jakie są plany Barbary Kurdej-Szatan i jej męża na romantyczne walentynki? EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Marcin Ziółko, Piotr Wojtasik

Mama Barbary Kurdej-Szatan o pierwszym seksie córki

Eliza Wyszomirska-Kurdej, mama Barbary Kurdej-Szatan wystąpiła w programie Małgorzaty Ohme „Oczami  matki”, gdzie ze szczegółami opowiedziała, jak pomogła córce w tej ważnej dla niej chwili. Co ciekawe, gdy mama aktorki wyczuła, że jej dzieci (zarówno Barbara, jak i druga córka Katarzyna) pragną rozpocząć życie seksualne, postanowiła odpowiednio je do tego przygotować. Przede wszystkim zależało jej na tym, by córki w odpowiedzialny sposób weszły w dorosłe życie. Nie tylko poszła z córkami do ginekologa, ale jednej z nich udostępniła także dom i pomogła stworzyć odpowiednią atmosferę.

 

„Poszłam z Basią do ginekologa, żeby się zabezpieczyła, jak już chciała współżyć z wieloletnim chłopakiem. (...) Basia sama sobie zorganizowała wszystko, wiedziałam, że to jest ten wieczór"”, mówi Eliza Wyszomirska-Kurdej. Podobno Barbara miała otwarcie opowiedzieć mamie o swoich planach dotyczących życia intymnego.

 

Jak się okazuje, podobnie było w przypadku siostry aktorki, Katarzyny. W jej przypadku Eliza Wyszomirska-Kurdej miała uczestniczyć w zorganizowaniu pierwszego razu córki. Jak zdradziła w wywiadzie z Małgorzatą Ohme, stworzyła jej nawet odpowiednie warunki w domu. „Kolacja... i wyszliśmy z mężem”, wyznała  w „Oczami matki”.

 

Pojawiły się głosy, że to dość nietypowa relacja, by córki otwarcie mówiły matce o swoich pierwszych zbliżeniach z mężczyznami. Mama Barbary Kurdej-Szatan odniosła się do tego, mówiąc: „Uznaliśmy, że tak będzie najpiękniej i normalnie. Po co gdzieś w ukryciu? To jest straszne. Potem wspomnienia są okropne, a dlaczego mają takie być, skoro mogą być ładne?”, mówi.

 

Barbara Kurdej-Szatan z mamą; Eliza Wyszomirska-Kurdej mama Basi Kurdej-Szatan
Fot. Instagram @kurdejszatan, Screen z programu „Oczami matki”

Polecamy: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i przejdzie do Polsatu? Mamy wypowiedź aktorki!

Popierasz metody wychowawcze mamy Barbary Kurdej-Szatan?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE