O TYM SIĘ MÓWI!

Barbara Kurdej-Szatan swój „pierwszy raz” zaplanowała razem z… mamą!

Gabriela Czernecka 17 listopada 2017 19:30
Mama Barbary Kurdej-Szatan, Eliza Eliza Wyszomirska-Kurdej
Fot. East News

Mama Barbary Kurdej-Szatan, Eliza Wyszomirska-Kurdej, udzieliła wywiadu w programie „Oczami matki”, gdzie opowiedziała, jak wyglądał… „pierwszy raz” jej córki! Co zdradziła? 

Polecamy: Barbara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość”?! Wypowiedź gwiazdy nie pozostawia wątpliwości

Mama Barbary Kurdej-Szatan o pierwszym seksie córki

Eliza Wyszomirska-Kurdej, mama Barbary Kurdej-Szatan wystąpiła w programie Małgorzaty Ohme „Oczami  matki”, gdzie ze szczegółami opowiedziała, jak pomogła córce w tej ważnej dla niej chwili. Co ciekawe, gdy mama aktorki wyczuła, że jej dzieci (zarówno Barbara, jak i druga córka Katarzyna) pragną rozpocząć życie seksualne, postanowiła odpowiednio je do tego przygotować. Przede wszystkim zależało jej na tym, by córki w odpowiedzialny sposób weszły w dorosłe życie. Nie tylko poszła z córkami do ginekologa, ale jednej z nich udostępniła także dom i pomogła stworzyć odpowiednią atmosferę.

„Poszłam z Basią do ginekologa, żeby się zabezpieczyła, jak już chciała współżyć z wieloletnim chłopakiem. (...) Basia sama sobie zorganizowała wszystko, wiedziałam, że to jest ten wieczór"”, mówi Eliza Wyszomirska-Kurdej. Podobno Barbara miała otwarcie opowiedzieć mamie o swoich planach dotyczących życia intymnego.

Jak się okazuje, podobnie było w przypadku siostry aktorki, Katarzyny. W jej przypadku Eliza Wyszomirska-Kurdej miała uczestniczyć w zorganizowaniu pierwszego razu córki. Jak zdradziła w wywiadzie z Małgorzatą Ohme, stworzyła jej nawet odpowiednie warunki w domu. „Kolacja... i wyszliśmy z mężem”, wyznała  w „Oczami matki”.

Pojawiły się głosy, że to dość nietypowa relacja, by córki otwarcie mówiły matce o swoich pierwszych zbliżeniach z mężczyznami. Mama Barbary Kurdej-Szatan odniosła się do tego, mówiąc: „Uznaliśmy, że tak będzie najpiękniej i normalnie. Po co gdzieś w ukryciu? To jest straszne. Potem wspomnienia są okropne, a dlaczego mają takie być, skoro mogą być ładne?”, mówi.

Barbara Kurdej-Szatan z mamą; Eliza Wyszomirska-Kurdej mama Basi Kurdej-Szatan
Fot. Instagram @kurdejszatan, Screen z programu „Oczami matki”

Polecamy: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i przejdzie do Polsatu? Mamy wypowiedź aktorki!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!