O TYM SIĘ MÓWI

Anna Mucha zamieściła wyzywające zdjęcie w sieci i naraziła się na krytykę!

„Nie masz już czego pokazywać?”, pytają zniesmaczeni fani

Konrad Szczęsny 22 lipca 2018 17:56

Choć kariera Anny Muchy zapowiadała się na naprawdę spektakularną – w wieku zaledwie 10 lat wystąpiła w filmie Korczak Andrzeja Wajdy, zaś gdy miała 13 w Liście Schindlera Stevena Spielberga – obecnie kojarzona jest głównie z rolą w telenoweli M jak miłość i eksponowaniem seksownych kształtów na zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie. Nic dziwnego, że to najnowsze zirytowało część jej fanów.

Anna Mucha pokazała zdjęcie eksponujące piersi na Instagramie

Anna Mucha znana jest z prowokacji, do których skutecznie wykorzystuje media społecznościowe. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej fotografii, którą opublikowała w sieci. Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie (pierwsze w naszej galerii), na którym eksponuje swój znak rozpoznawczy - wydatne piersi. Gwiazda pozuje topless w okularach przeciwsłonecznych, zasłaniając nagi biust jedynie czerwonym wachlarzem.

„Uff, jak gorąco ! dobrze, ze mam wachlarz, a tymczasem Dziewczyny- sprawdźcie moje InstaStory, tam mega niespodzianka dla kilku (!) z Was! #metamorfoza#fryzjer jest o co walczyć”, podpisała je, zachęcając fanów do wzięcia udziału w konkursie.

Fani komentują zdjęcie Anny Muchy topless

Oczywiście nie brakuje pod nim komentarzy pełnych zachwytu, takich jak „Wcale niedobrze że masz ten wachlarz”, „Ciekawe co za tym wachlarzem jest?”, „Jak zawsze piękna!”, jednak zdarzają się i te, ktore krytykują Annę Muchę za eksponowanie nagości.

„Jak się nie ma nic do powiedzenia to trzeba świecić cycem”, grzmią niektórzy.

W galerii możesz zobaczyć najbardziej odważne zdjęcia Anny Muchy, które publikuje na Instagramie. Świadoma prowokacja czy wzbudzanie kontrowersji na siłę?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!