Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska w poruszającym wpisie złożyła mężowi urodzinowe życzenia! 

„Najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem...”

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2018 18:39
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski w życiu zawodowym i prywatnym odnosi spektakularne sukcesy. Wielokrotnie podkreślał, że to rodzina jest dla niego najważniejsza. Dlatego swój wyjątkowy dzień z pewnością spędzi w wraz z żoną i córeczką, Klarą. Dziś kapitan polskiej reprezentacji kończy 30 lat! Z tej okazji na Instagramie Ani Lewandowskiej nie mogło zabraknąć życzeń dla ukochanego męża. Czego trenerka życzyła Robertowi

Czego Ania Lewandowska życzyła mężowi w dniu urodzin? 

Anna Lewandowska zamieściła w sieci romantyczne zdjęcie z ukochanym mężem. Pod fotografią w poruszający sposób złożyła mu życzenia. Są jedyne w swoim rodzaju! 

„Dla Niego są te pocałunki.💋 @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. ❤️ Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. ❤️ Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. 💪🏻 I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. ❤️ dziś ma urodziny, do tego 30-te! 🍾🎂 Ty wiesz Kochanie.... 😍 Kocham całym sercem”, napisała Ania. 

Fanów ujęło to, z jaką czułością sportsmenka opowiada o mężu. Również ochoczo przyłączyli się do życzeń. „I to nazywa się szczęście nie zgubcie tego:)😘 ”, „Wszystkiego Najlepszego, bo myślę że zaslugujecie na oboje na to co najlepsze 🥂🎂👏 ”, „Miłość na 1 miejscu.. zawsze!! Sto lat ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ”, czytamy w komentarzach.

My również życzymy wszystkiego najlepszego!  

 

Dla Niego są te pocałunki.💋 @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. ❤️ Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. ❤️ Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. 💪🏻 I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. ❤️ dziś ma urodziny, do tego 30-te! 🍾🎂 Ty wiesz Kochanie.... 😍 Kocham całym sercem For Him there are kisses💋 ... you can be a great athlete, but still the most important is what person you are, and he is the best person i know.❤️ He is a great husband and a father who, wherever he is, always misses his family.❤️ He is an exceptional man, a real support, and the best Friend. 💪🏻 Today its his birthday! 🎂🍾30th birthday! #happy #RobertLewandowski #love #kocham

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

My team. Perfect Sunday✊

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!