O TYM SIĘ MÓWI

Anna Jagodzińska kolejną uczestniczką nowej edycji Tańca z Gwiazdami!

Lista uczestników jest coraz dłuższa...

Gabriela Czernecka 8 stycznia 2019 12:58
Anna Jagodzińska, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Jagodzińska w Tańcu z Gwiazdami! To kolejna uczestniczka tanecznego show, które już wiosną pojawi się na antenie telewizji Polsat. Dotychczas ujawniono, że na parkiecie zobaczymy: Daniela Qczaja, Justynę Żyłę, Jakuba Kucnera, Macademian Girl oraz Dominikę Tajner-Wiśniewską. Teraz do uczestników 9. edycji Tańca z Gwiazdami dołączyła polska modelka, Anna Jagodzińska. Co o niej wiemy? 

Taniec z Gwiazdami 9 - uczestnicy

Już za kilka tygodni na ekrany naszych telewizorów powróci uwielbiany przez widzów program Taniec z Gwiazdami. Taneczne show Polsatu po raz dziewiąty zagości w domach Polaków. Tegoroczna edycja zapowiada się naprawdę emocjonująco. Do mediów podano już kilka nazwisk, które pojawią się w programie. Pierwszym potwierdzonym uczestnikiem jest Jakub Kucner, Mister Polski 2017

Wśród gwiazd, która zaprezentuje się na parkiecie jest także znany i uwielbiany przez Polki trener Daniel Qczaj. „Tak, Daniel Józek Qczaj zatańcuje w „Tańcu z gwiazdami”. Ten rok to był jeden wielki szok… ale na ten temat powiem, gdy myśli zbiorę…”, ogłosił na swoim Facebooku.

W show pojawi się także Macademian Girl: „Namawiano ją na to od dawna. Zgodziła się dopiero teraz, bo w końcu czuje, że jest w szczytowej formie”, podawało źródło magazynu Flesz. Udział weźmie także Dominika Tajner-Wiśniewska: „Zainteresowanie Dominiką pojawiło się już dawno temu, jeszcze zanim wzięła udział w programie Agent Gwiazdy, w którym wypadła świetnie. Dopiero po kilku latach udało się ją przekonać do występu w Tańcu z gwiazdami, w końcu Dominika stroni od celebryckiego stylu życia, szczególnie, że ma szczęśliwą rodzinę, która jest dla niej na pierwszym miejscu – jest spełnioną żoną i matką, także dla dzieci Michała z poprzednich związków”, podał jastrzabpost.pl.

W show pojawi się także Joanna Mazur, zwyciężczyni najlepszego sportowca niepełnosprawnego plebiscytu Przeglądu Sportowego. Nina Terentiew, wręczająca nagrodę Joannie powiedziała: „Joanna Mazur nie boi się żadnych wyzwań i wiosną tego roku będzie tańczyła  (nie)stety już bez przewodnika w "Tańcu z gwiazdami". Ja od tej chwili trzymam za nią kciuki”, powiedziała.

Anna Jagodzińska w Tańcu z Gwiazdami

Teraz do uczestników 9. edycji Tańca z Gwiazdami dołączyła polska modelka. Ci, którzy nie wiedzą, kim jest Anna Jagodzińska przypominamy, że to jedna z najpopularniejszych polskich modelek na świecie! Zadebiutowała w Mediolanie w 2003 roku. Jej zagraniczna kariera niemal z dnia na dzień nabrała tempa. Jest pierwszą Polką, która zagościła na okładce amerykańskiego Vogue'a. Niejednokrotnie pojawiła się w Top Model, gdzie oceniała uczestników show.

Będziecie jej kibicować? 

VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Katarzyna Sokołowska, Anna Jagodzińska, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Jagodzińska na pokazie Bizuu
Fot. ons.pl

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!