Anja Rubik tłumaczy się za swoje słowa o Terry’m Richardsonie: „Przepraszam, jeśli kogokolwiek tą wypowiedzią uraziłam”

Anja Rubik na Majorce
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Publiczna dyskusja dotycząca molestowania seksualnego w show-biznesie robi się coraz bardziej gorąca. Swoje zdanie wypowiadają zarówno gwiazdy, jak i zwykli ludzie. Wyrażają współczucie i udzielają wsparcia osobom poszkodowanym i starają się nagłośnić problem między innymi za pomocą akcji #metoo. Codziennie słyszymy nowe głosy w sprawie. Jak się okazuje, łatwo też o nieporozumienia.

 

POLECAMY: Przeżyjmy to raz jeszcze! Rozenek-Majdan, Szpak, Warnke... Zobacz najlepsze VIDEO VIVY! 2017 roku!

Źródło: Marcin Ziółko, Dawid Ziemba, Piotr Wojtasik, Wojciech Klauze

Anja Rubik wyjaśnia nieporozumienie

Wczoraj Internet obiegła kontrowersyjna wypowiedź Anji Rubik. Modelka jest znana z walki o prawa kobiet i aktywność we wszelkich akcjach społecznych. Zdziwieniem był udzielony przez nią dwa lata temu wywiad. Jej wypowiedź można było zrozumieć jako próbę obrony fotografa Terry’ego Richardsona oskarżonego przez wiele modelek o molestowanie. Dzisiaj Anja Rubik przeprasza za nieporozumienie i wyjaśnia swoje słowa sprzed dwóch lat:

Molestowanie seksualne jest czymś, czego nie można akceptować i się na to zgadzać. Udzielając wywiadu Pani Magdzie Mołek kilka lat temu, niefortunnie wypowiedziałam się w ten sposób. Mówiłam wtedy z myślą o sobie, ponieważ nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja na szczęście. Nie zdawałam sobie wtedy sprawy z wagi i kontekstu moich słów oraz problemu. Żałuję swojej wypowiedzi i na szczęście w chwili obecnej jestem mądrzejsza i mam większa wiedzę na ten temat. Od dawna próbuje jak najlepiej pomoc w zwalczaniu tego typu sytuacji. Przepraszam, jeśli kogokolwiek tą wypowiedzią uraziłam, tłumaczy modelka.

 

Zobacz także: „Wiele dziewczyn sobie na to pozwala i to nie jest tak do końca jego wina”. Anja Rubik staje w obronie Terry’ego Richardsona, fotografa oskarżonego o molestowanie!

 

Zobacz także: Anja Rubik będzie uczyła Polaków seksu! Archipelag gwiazd, osobiste wyznania, sekrety alkowy i...

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE