Pracownik organizacji charytatywnej z Kambodży oskarża Angelinę Jolie: „Maddox wciąż jest moim synem”. Co na to aktorka?

Angelina i Maddox
Fot. Getty Images

Angelina Jolie od czasu rozstania z Bradem Pittem we wrześniu 2016 roku skupiła się na karierze reżyserskiej. Aktorka promuje właśnie swój nowy film, który wyprodukowała dla Netflixa. „First They Killed my Father” opowiada o terrorze Czerwonych Khmerów i ludobójstwie w Kambodży. Ten kraj jest bliski aktorce od lat - tu kręcono zdjęcia do filmu „Lara Croft:Tomb Raider”, który przyniósł jej wielką sławę. Właśnie tutaj w 2003 roku adoptowała swojego pierwszego syna, Maddoxa. Dzisiaj, kilkanaście lat od adopcji, głos zabrał rzekomy ojciec chłopca. Twierdzi, że Angelina Jolie sfałszowała dokumenty adopcyjne.

POLECAMY: 9 najgorętszych scen łóżkowych w historii światowego kina. Pamiętacie wszystkie? EKSKLUZYWNE WIDEO

Źródło: Marcn Ziółko, Piotr Wojtasik

Kim jest mężczyzna, który uważa, że jest ojcem Maddoxa?

Kim jest rzekomy ojciec Maddoxa? To 51-letni Mounh Sarath, pracownik kambodżańskiej organizacji charytatywnej. Mężczyzna twierdzi, że jest biologicznym ojcem nastolatka. Mężczyzna twierdzi też, że wciąż ma prawo do opieki nad synem. O tych rewelacjach opowiedział brytyjskiemu tabloidowi „The Sun”.

„Sarath zgłosił się do nas twierdząc, że jest ojcem Maddoxa, przedstawiając wszystkie dokumenty, z których wynika, że nigdy nie zgodził się na jego adopcję. Gdy kilka lat temu Angelina spotkała się z nim, powiedziała że ma nadzieję, że już więcej nie będzie musiała odwiedzać Kambodży. Obawiała się, że wyjdzie na jaw fałszerstwo dokumentów. 51-letni Mounh na dowód pokazał papiery złożone w kambodżańskim sądzie w sierpniu 2003 roku, w którym opisał nielegalny proces adopcji’, piszą dziennikarze tabloidu.W sądowych dokumentach Maddox wciąż jest moim synem, powiedział Sarath.

Kilka lat temu w wywiadzie dla „MailOnline” Angelina Jolie zapewniała, że przed adopcją dokładnie sprawdziła, czy Maddox nie ma biologicznej matki, która żyje w Kambodży, by „nie obrabować matki z jej dziecka”.

Angelina Jolie ani jej prawnicy na razie nie skomentowali tych zarzutów.

Problemy Angeliny Jolie z biologiczną matką Zahary

Maddox nie jest jedynym adoptowanym dzieckiem aktorki. Angelina Jolie adoptowała też Paxa  (13) z Wietnamu i dwunastoletnią obecnie Zaharę z Etiopii. Aktorka wychowuje też trójkę biologicznych dzieci: 10-letnią Siloh oraz 8-letnie bliźnięta, Knoxa i Vivienne.

Problemy z ojcem Maddoxa nie są jedynymi, z którymi musiała zmierzyć się aktorka. Na początku stycznia biologiczna matka Zahary za pośrednictwem brytyjskiej gazety „Daily Mail” apelowała o kontakt z córką, zaniepokojona rozwodem Angeliny i Brada Pitta. „Proszę, pozwólcie mi porozmawiać z córką”, mówiła  wtedy Mentewab Dawit Lebiso. Dziesięć lat temu kobieta walczyła o to, by odzyskać córkę z powrotem.

 

Angelina Jolie to niejedyna gwiazda, wobec której pojawiły się takie zarzuty. Podobne doświadczenia ma na koncie Madonna, która niedawno adoptowała dwie dziewczynki z Malawi. Ich ojciec, który porzucił je tuż po porodzie i śmierci ich matki, zaczął rościć sobie do nich prawa. Nazwał piosenkarkę oszustką i stwierdził, że nie wyraził zgody na adopcję.

 

Polecamy też: Czarne chmury nad Angeliną Jolie. Matka jej adoptowanej córki apeluje o kontakt z dziewczynką​

Co myślisz o gwiazdach, które adoptują dzieci z różnych zakątków świata?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE