o tym jest głośno

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński odnowią przysięgę małżeńską! 

Kiedy wspaniała uroczystość?

Monika Katarzyna Krupska 15 lipca 2018 11:30

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska ponownie staną na ślubnym kobiercu! Małżeństwo przeżyło ostatnio bardzo ciężkie chwile, jednak ich związek przetrwał próbę czasu. „Mamy 11. rocznicę ślubu, to robimy ślub jeszcze raz”, zapowiedziała Alżbeta Lenska w programie Dzień Dobry TVN. Kiedy wspaniała uroczystość? 

Alżbeta i Rafał odnowią przysięgę małżeńską 

Ostatnie miesiące w domu aktorów nie należały do najłatwiejszych. W połowie maja Alżebta Lenska zasłabła w teatrze. Diagnoza lekarzy była natychmiastowa: nastąpiło pęknięcie bardzo dużego tętniaka. Aktorka przeszła poważną operację mózgu. Lekarze do samego końca nie wiedzieli, czy przeżyje...

„Pamiętam dokładnie (ten dzień-red.). Ja dziękuję, że to sie stało w tym dniu i w ten sposób, bo byliśmy najbliżej szpitala, który się specjalizuje w takich operacjach”, powiedziała Alżbeta Lenska w programie Dzień Dobry TVN. „Poczułam jakby bombę w głowie”, wyznała. I dodała, że choć jeszcze na szpitalnym oddziale ratunkowym dowiedziała się od lekarzy, że nie wie czy przeżyje operacje, to nie czuła strachu. „Rafał, powiedz dzieciom, że je strasznie kocham i nic sie nie przejmuj”, zwróciła się do męża. 

Lekarzom udało się uratować aktorkę. Z bardzo poważnej choroby wyszła niczym „bez szwanku”. I choć nie ma już tyle siły co wcześniej, m.in. ma zakaz biegania, to pozytywne myślenie nie odpuszcza jej wcale. „Mam taką fryzurę jaką aktorki potrzebują!”, śmiała się Lenska w programie. „Staram się nie myśleć o jakichś głupotach, tylko że jest fajnie”, wyznała.

Nagła choroba aktorki bardzo wzmocniła jej małżeństwo z Rafałem Cieszyńskim. „Mamy 11. rocznicę ślubu, to robimy ślub jeszcze raz”, oznajmiła Dorocie Wellman. Dodała, że w porównaniu do pierwszego wesela, drugie nie będzie pompatyczne. „Zapraszamy ludzi, którym chcemy podziękować za tą energię i myślenie”, powiedziała. I dodała, że odnowienie przysięgi małżeńskiej ma odbyć się pod koniec sierpnia tego roku! 

Małżeństwu serdecznie gratulujemy!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!