O TYM JEST GŁOŚNO

Alicja Bachleda-Curuś o miłości! Jaki jest jej ideał mężczyzny?

„Mówiłam sobie, że nigdy nawet nie spojrzę na polskiego chłopca”.

Olga Figaszewska 1 marca 2018 13:45

Alicja Bachleda-Curuś rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, zwłaszcza o miłości. W jednym z wywiadów aktorka zdradziła, że już jako mała dziewczynka miała swój ideał mężczyzny! „Mówiłam sobie, że nigdy nawet nie spojrzę na polskiego chłopca”, zaznacza. Czy zmieniła zdanie?

Alicja Bachleda-Curuś o związku z Colinem Farrellem

Życie uczuciowe Alicji Bachledy-Curuś wciąż pozostaje tajemnicą. Gwiazda stara się chronić swoją prywatność. Dwa lata temu uchyliła rąbka tajemnicy. „Będąc małą dziewczynką - miała sześć czy siedem lat - mówiłam sobie, że nigdy nawet nie spojrzę na polskiego chłopca, bo ci amerykańscy są o tyle wspanialsi, piękniejsi, mają takie białe zęby…”, zdradziła Alicja Bachleda-Curuś w wywiadzie dla Harper’s Bazaar Polska.

Mimo że związek Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem nie przetrwał próby czasu, aktorka ciepło wypowiada się o byłym partnerze, z którym ma syna. Byli parą od 2008 roku. Rok później 7 października na świat przyszedł ich syn, Henry Tadeusz Farrell. W styczniu 2011 Bachleda-Curuś oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z Farrellem w rozmowie z Twoim Stylem

„Ważne, by spojrzeć na związek z boku i zastanowić się, czy idziemy we właściwym kierunku. Cieszę się, że nam się to udało i podjęliśmy z Colinem decyzję, by nasz związek przerodził się w ten bardziej przyjacielski, równocześnie odnosząc się z szacunkiem do uczucia, które nas łączyło. Bo mimo że nie żyjemy razem, jesteśmy sobie bliscy i wzajemnie się wspieramy. I zależy nam, żeby w miłości wychowywać naszego Henia”, wyznała na łamach magazynu.

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą?

Od tamtej pory oficjalnie nie wypowiada się na temat swoich związków. Jednak od pewnego czasu mówi się, że wieloletnia przyjaźń Marcina Gortata z Alicją Bachledą-Curuś przerodziła się w miłość. Okrzyknięto ich nawet najbardziej tajemniczą parą polskiego show-biznesu. Sami zainteresowani do tej pory oficjalnie nie potwierdzili, ale też nie zdementowali tych rewelacji.

Pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się w mediach w kwietniu tego roku. Kiedy  Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś pojawili się razem na garden party organizowanym z okazji 91. urodzin królowej Elżbiety, tylko podgrzali atmosferę wokół siebie. Na początku sierpnia spędzili ponoć razem wakacje.

Koszykarz w ostatnim wywiadzie dla Forbesa przyznał, że jest zakochany. „Czy kiedyś odpocznę? Na pewno. W moim życiu pojawiła się kobieta i coraz częściej myślę o rodzinie. Ludzie w mojej fundacji też się starzeją”, zdradził. Chociaż nazwisko aktorki nie pada, można się domyślić, że to ona jest wybranką jego serca.

Z kolei aktorka zapytana o związek z Marcinem Gortatem, w magazynie Grazia opowiedziała: „Nie pytaj mnie o Marcina. Staram się nie opowiadać o swoim życiu prywatnym, między innymi dlatego, że nie chcę tworzyć dodatkowej przestrzeni do plotek”. Jednak nie zaprzeczyła, że ze sportowcem łączy ją bliska relacja...

Uważasz, że Alicję Bachledę-Curuś i Marcina Gortata łączy coś więcej niż przyjaźń? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!