1/6
Aleksandra Żebrowska
Copyright @Instagram
1/6

Aleksandra Żebrowska , piękna żona Michała Żebrowskiego, spędza właśnie wakacje w gorącym Dubaju. Widać, że dobrze się bawi i odpoczywa, pokazuje także piękną sylwetkę, podkreśloną przez skąpe stroje kąpielowe. Fani komentują jej świetny wygląd, tym bardziej, że jest przecież mamą dwóch synków. Aleksandra Żebrowska zawdzięcza to przede wszystkim jodze, której jest fanką. Jak żartuje, nie mogłoby być inaczej, skoro jej mama jest instruktorką. Nie rezygnuje z tej aktywności nawet na urlopie, co widać na opublikowanych przez nią zdjęciach.

Aleksandra Żebrowska na Instagramie

Aleksandra Żebrowska chętnie chwali się swoim życiem na Instagramie i często publikuje zdjęcia, ale niemal nigdy nie pokazuje dzieci – synów, Franciszka i Henryka. Tym razem w podróż wybrała się bez męża. Michał Żebrowski spędzał ten czas na planie serialu „Na dobre i na złe”.

Ciekawe czy nie ma nic przeciwko temu, by jego żona pokazywała tak odważne zdjęcia...

Zobacz także: „Krępuje mnie wymienianie płynów ustrojowych z kimkolwiek poza moją żoną”. Michał Żebrowski szczerze o scenach seksu

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.