Tylko u nas

Agustin Egurrola nowym Kawalerem Orderu Uśmiechu! Jak poszło mu z wypiciem cytryny? Zobaczcie film!

Dziecięce wyróżnienie już w rękach Agustina Egurroli! Podczas drugiego dnia XXVIII Mistrzostw Egurrola Dance Studio w Warszawie (18.06.2016) odbyła się Ceremonia wręczenia Orderu Uśmiechu, którą poprowadził Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Uśmiechu.  Order Uśmiechu to słoneczne i wyjątkowe odznaczenie, ponieważ jako jedyne na świecie przyznawane jest wyłącznie na wniosek i przez dzieci. To ich piękne, własnoręcznie wykonane listy wpłynęły na decyzję Kapituły. Odznaczenie dostaje się za tworzenie takiego świata, który jest przyjazny, bezpieczny dla dzieci, wpływa na polepszenie ich dzieciństwa, wspiera pasje, rozwija i pozwala cieszyć się dzieciństwem. Zobaczcie jak Agustin poradził sobie z pewnym zadaniem i jak na to zareagowały dzieci. Agustinowi życzymy dalszych sukcesów szczególnie tak ważnych jak ten ostatni! Ciężko się nie uśmiechnąć nawet po szklance... soku z cytryny! :)
 

Polecamy także: Trzy silne kobiety zagrają o wszystko... Miłość, przyjaźń, muzyka i Kinga Preis - zobaczcie zwiastun #WszystkoGra!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.